Skąd Wziąć Kod Promocyjny Do Betsson

autor:

Ostatnio trafiłem na jakieś forum bukmacherskie i bardzo wielu ludzi zadawało pytanie: skąd wziąć kod promocyjny do bettson? Znałem na nie odpowiedź, więc postanowiłem pomóc. Forum dotyczyło ogólnych spraw związanych z obstawianiem zakładów – jedni szukali najlepszej strony internetowej, przede wszystkim takiej, która ich nie oszuka. Inni szukali magicznych sposobów na wygrywanie, a kolejni zainteresowani byli promocjami organizowanymi przez portale. Kody do „Bettson” można znaleźć na stronie głównej, przeważnie umieszczone są widocznym miejscu, portal zazwyczaj organizuje promocje tematyczne, do których potrzebny jest specjalny kod. Czasami wysyłany jest on na adres e-mail użytkownika, który podaje się przy rejestracji na początku. Mimo mojego wpisu na forum dalej pojawiało się pytanie skąd wziąć kod promocyjny do bettson? Przypomniałem sobie, że w dwóch przypadkach żadne kody nie są potrzebne i postanowiłem napisać drugi post właśnie o tym.

Chodziło o bonus powitalny i lojalnościowy. W pierwszym przypadku użytkownik automatycznie dostaje bonus promocyjny – wystarczy założyć konto gracza, wpłacić co najmniej 125 złotych, by po chwili otrzymać 100% tej właśnie minimalnej kwoty, z kolei bonus lojalnościowy przyznawany jest stałym graczom średnio co dwa miesiące – również automatycznie. Nie trzeba szukać żadnych kodów – konta użytkowników są cały czas monitorowane, więc bonusy wypłacane są automatycznie wszystkim tym, którzy kwalifikują się na daną promocję – spełniają wszystkie warunki.

Kolejną atrakcyjną opcją, oferowaną przez „Bettson”, jest możliwość sprawdzenia się w roli typera bez konieczności inwestowania własnych środków. Wystarczy, że przy rejestracji konta w pole kod promocyjny wpisze się słowo BETSSONOWSKI, by po chwili mieć już na swoim koncie środki na grę. Nie raz spotkałem się z opiniami, że ludzie chcieliby sprawdzić, czy poradzą sobie z zakładami sportowymi, ale boją się stracić wszystkie wpłacone środki. „Bettson” daje im tę możliwość, o czym również napisałem na forum, dokładnie po tym jak odpowiadałem na pytanie: skąd wziąć kod promocyjny do bettson? Jako doświadczony gracz szczerze mogę polecić tę właśnie stronę, poza korzystnymi promocjami, jest to po prostu profesjonalny portal, który dba o swoich użytkowników, nie chce ich oszukać, ani naciągnąć. „Bettson” ma już swoją wyrobioną markę, jest stroną nadzorowaną i licencjonowaną, co jest gwarantem bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Portal zasługuje na mocną 5+.

opublikowano: 28/05/2013 10:41