Betgames STS – poradnik

Wielu z was zapewne zastanawia się – o co chodzi z tym betgames STS? Co to jest? Otóż – jak zapewne każdy, kto miał w domu telewizor słyszał pewnie o aferze hazardowej w 2009 roku – spowodowała ona, że wszystkie formy gry na pieniądze w internecie praktycznie stały się nielegalne w Polsce. Jednakże dość niedawno pojawiła się legalna alternatywa, dla graczy którzy lubią grać online – a nazywa się ona betgames STS! Dzisiaj wam o niej co nieco opowiemy!

Betgames STS – poradnik

Jak wygląda gra w Betgames STS?

Przede wszystkim gra w Betgames u STS organizowana jest na żywo, a transmisję z przebiegu gry możesz śledzić na stronie www.sts.pl w zakładce ,,betgames”. Każdą grę prowadzi piękna pani krupier, która rozdaje karty graczom w studio. Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są przez nią w miarę rozwoju rozgrywki. Wygrane z zakładu na Betgames STS mogą zostać wypłacone po zakończeniu rozgrywki i opublikowaniu wyniku danej rozgrywki przez bukmachera.

Wielu z was zapewne zastanawia się – jak zacząć grać w Betgames STS? Otóż to bardzo proste, na początek musimy przede wszystkim posiadać aktywne i zweryfikowane konto na www.sts.pl. Założenie konta jest darmowe i bardzo szybkie w realizacji. Po zalogowaniu na swoje konto następnie musimy dokonać odpowiedniego depozytu, aby mieć za co obstawiać zakłady.

Następnie musimy przejść do zakładki ,,betgames” w górnym menu witryny STS i wybrać interesującą nas rozgrywkę. Potem wybieramy kategorię zakładu i wynik wyłożenia kart. w polu “Stawka” wpisujemy kwotę, za którą chcemy zagrać. Następnie klikamy w przycisk “Zakład” i gotowe! Zapewne zastanawiacie się też, w co możemy grać w Betgames STS? Otóż do wyboru mamy trzy rodzaje gier karcianych do obstawiania :

– Wojnę

– Bakarata

– Pokera (odmiana Texas Poker Hold’em)

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak wygląda gra w wojnę?

Otóż gra jak i jej zasady są banalnie proste. Gra transmitowana jest na żywo na stronie najlepszego bukmachera w polsce – i jest przeznaczona dla dwóch osób: gracza i pani krupier. Ona wykłada odkrytą kartę przed obojgiem w każdym rozdaniu. Oczywiście celem gry jest zdobycie wyższej karty, gdzie dwójka jest najniższą kartą a as najwyższą. Gdy gracz i krupier dostaną karty o takiej samej wartości dochodzi do wojny. W przypadku betgames STS jeśli gracz nie obstawił wyniku, że to właśnie wypadnie na ,,wojnę” to cała obstawiona przez niego suma wędruje na konto bukmachera.

Gra w Betgames STS mobilnie

Wszystkie zakłady są dostępne również i w mobilnej aplikacji bukmacherskiej, mamy podgląd na żywo na to, co dzieje się u krupierów, a kursy mają tak samo dużą wartość, jaką mają na stronie internetowej. Najważniejsze przy tym jest to, że wszystko, co w STS dostępne jest całkowicie zgodnie z przepisami prawa. Nie trzeba martwić się o to, że łamiemy jakieś normy, które grożą poważnymi karami grzywny i nie tylko. Dodatkowo pamiętajmy o tym, że tylko z kodem promocyjnym ,,BETONLINE” czeka na nas bonus od STS bez depozytu w wysokości 29 zł.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button