Bezpieczny zakład w Fortunie online

Oprócz wielu promocji dla nowych klientów czy możliwości skorzystania z programu polecającego Fortuna oferuje również wiele innych ciekawych rozwiązań w ramach samego sposobu stawiania zakładów i dostępnych ich rodzajów. Jednym z ciekawszych wariantów jakie ma klient do wyboru przy grze akumulatorów jest między innymi „Bezpieczny zakład”.

bezpieczny zakład bukmacherski online
Czym jest bezpieczny zakład w Fortunie online?

Co to jest bezpieczny zakład w Fortunie?

Czym dokładnie się on charakteryzuje? Otóż w tradycyjnym kuponie wielozdarzeniowym trzeba wskazać poprawnie rezultaty wszystkich wybranych sekcji, podczas gdy Bezpieczny Zakład daje nam odrobinę więcej komfortu pozwalając uzyskać wygraną nawet przy jednym błędnym wskazaniu.

Aby kupon kwalifikował się do zagrania go jako bezpieczny zakład łączny kurs wybranych zdarzeń musi wynosić minimum 100, a zdarzenia nie mogą łączyć się z żadną z ofert dostępnych w ramach Superoferta+, Hit Dnia, Happy Hours, Fortuna na start, Szczęśliwe poniedziałki czy inne bonusy kursowe.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W momencie gdy zakład zostanie zakwalifikowany do gry jako bezpieczny mamy możliwość popełnienia jednej pomyłki a kupon i tak zostanie potraktowany jako wygrany z tą tylko różnicą, że zamiast pełnej wygranej otrzymamy od Fortuny zwrot w wysokości 5-krotności wniesionej stawki pomniejszonej o należny podatek.

Maksymalna kwota za jaką można postawić kupon w ramach bezpiecznego zakładu to 200 złotych, natomiast maksymalny kurs każdego ze zdarzeń obecnych na kuponie to 3,50. Czy warto zatem tego rodzaju promocję polecić? Z pewnością tak. Przyda się ona głównie osobom lubiącym grać zakłady akumulowane, osobom polującym na wysoką wygraną, stawiającym duże ilości zakładów na kuponie.

Bezpieczny zakład daje możliwość uzyskania dużej wygranej z jednoczesnym buforem bezpieczeństwa w postaci dopuszczenia popełnienia jednej pomyłki co w tradycyjnych zakładach nie jest możliwe.

Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo chętnie oferują tego typu opcję. Czasami ten jeden błąd bywa decydujący dlatego warto w tym przypadku przyjrzeć się bliżej korzyściom jakie wynikają z gry bezpiecznym zakładem, szczególnie gdy mowa o naprawdę dużej ilości zdarzeń na kuponie lub bardzo wysokim kursem ogólnym kuponu.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button