Bonus 100% do 1000 złotych + Freebet 20 złotych w Totolotku

Totolotek SA jako jedna z najbardziej znanych firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce może pochwalić się również jednym z najlepszych bonusów powitalnych, który wynosi 100% do 1000 złotych + freebet 20 złotych za rejestrację. Co zrobić żeby go otrzymać?

bonusy totolotek
Promocje i bonusy bukmacher w Totolotku

Totolotek oferta bonusów i promocji

Trzeba przede wszystkim być nowym klientem Totolotka bo tylko dla takich przeznaczona jest promocja na start. Następnie – po dokonaniu rejestracji wpłacić minimum 20, a maksimum 1000 złotych otrzymując 100% tej kwoty w postaci bonusu na grę.

Chcąc wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji oferty powitalnej trzeba dokonać trzykrotnego obrotu (kwota wpłaty+bonus) przy czym wymagany obrót jest liczony od momentu pierwszego zagrania za bonus. Zarówno zakłady zawarte z konta głównego jak i te z salda bonusowego muszą mieć minimalny kurs wynoszący 2,00, ewentualny zwrot liczony po kursie 1,00 nie wlicza się do wymagań obrotu.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji powitalnej gracz otrzymuje nie tylko bonus od depozytu, ale i darmowy zakład o wartości 20 złotych, który przyznawany jest za samą rejestrację. Podobnie jak poprzednio również i tutaj należy dokonać trzykrotnego obrotu stawką po kursie 2,00. Czy jest to zatem oferta godna polecenia?

Polski legalny bukmacher Totolotek to firma o uznanej pozycji na rynku, przyjmująca zakłady nie tylko przez internet, ale i posiadająca wiele stacjonarnych punktów obsługi. Oferta startowa zarówno pod względem wysokości dostępnego bonusu jak i warunków niezbędnych do spełnienia w celu jego uwolnienia jest jedną z lepszych na rynku co sprawia, że rejestracja na platformie omawianego bukmachera to zrozumiały ruch każdego miłośnika zakładów sportowych szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę mnogość dyscyplin i różnego rodzaju wydarzeń sportowych dostępnych do obstawienia.

Dlatego też jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie warto z pewnością je założyć, 1000 złotych bonusu drogą nie chodzi a przy rozważnej grze wykonanie wymagalnego obrotu i uwolnienie środków bonusowych jest całkiem prawdopodobne.

Bonus 100% do 1000 złotych + Freebet 20 złotych w Totolotku
5 (100%) 1 vote[s]
Tags

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.
Close
Close