Bonus 100% do 1000 złotych + Freebet 20 złotych w Totolotku

Totolotek SA jako jedna z najbardziej znanych firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce może pochwalić się również jednym z najlepszych bonusów powitalnych, który wynosi 100% do 1000 złotych + freebet 20 złotych za rejestrację. Co zrobić żeby go otrzymać?

bonusy totolotek
Promocje i bonusy bukmacher w Totolotku

Totolotek oferta bonusów i promocji

Trzeba przede wszystkim być nowym klientem Totolotka bo tylko dla takich przeznaczona jest promocja na start. Następnie – po dokonaniu rejestracji wpłacić minimum 20, a maksimum 1000 złotych otrzymując 100% tej kwoty w postaci bonusu na grę.

Chcąc wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji oferty powitalnej trzeba dokonać trzykrotnego obrotu (kwota wpłaty+bonus) przy czym wymagany obrót jest liczony od momentu pierwszego zagrania za bonus. Zarówno zakłady zawarte z konta głównego jak i te z salda bonusowego muszą mieć minimalny kurs wynoszący 2,00, ewentualny zwrot liczony po kursie 1,00 nie wlicza się do wymagań obrotu.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji powitalnej gracz otrzymuje nie tylko bonus od depozytu, ale i darmowy zakład o wartości 20 złotych, który przyznawany jest za samą rejestrację. Podobnie jak poprzednio również i tutaj należy dokonać trzykrotnego obrotu stawką po kursie 2,00. Czy jest to zatem oferta godna polecenia?

Polski legalny bukmacher Totolotek to firma o uznanej pozycji na rynku, przyjmująca zakłady nie tylko przez internet, ale i posiadająca wiele stacjonarnych punktów obsługi. Oferta startowa zarówno pod względem wysokości dostępnego bonusu jak i warunków niezbędnych do spełnienia w celu jego uwolnienia jest jedną z lepszych na rynku co sprawia, że rejestracja na platformie omawianego bukmachera to zrozumiały ruch każdego miłośnika zakładów sportowych szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę mnogość dyscyplin i różnego rodzaju wydarzeń sportowych dostępnych do obstawienia.

Dlatego też jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie warto z pewnością je założyć, 1000 złotych bonusu drogą nie chodzi a przy rozważnej grze wykonanie wymagalnego obrotu i uwolnienie środków bonusowych jest całkiem prawdopodobne.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button