Bonus bukmacherski: darmowy zakład

W zakładach bukmacherskich często funkcjonuje bonus określany jako darmowy zakład (freebet). W poniższym tekście tłumaczymy co to jest darmowy zakład i jak go wykorzystać.

darmowy zakład
Co to jest darmowy zakład?

Promocja powitalna dla nowych graczy

Bonusy freebet można spotkać w promocji powitalnej dla nowych graczy, a także będąc już stałym klientem u bukmacherów. Darmowe zakłady ze względu na swój prosty regulamin, jak i łatwość w odbiorze i wykorzystaniu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród typerów, którzy często przeglądają oferty firm bukmacherskich w poszukiwaniu tego typu promocji.

Obecnie darmowy zakład oferuje legalny bukmacher Fortuna, jest to 100 PLN, a więc nie mało. Rzadko kiedy możemy spotkać aż tyle, zwykle jest to maksymalnie 50 PLN.

Co to jest darmowy zakład?

Darmowy zakład z ang. freebet to rodzaj bonusu jaki oferują bukmacherzy. Freebet polega na tym, że gracz otrzymuje od bukmachera określoną sumę, za którą w całości musi zagrać, by skorzystać z promocji. Po wygraniu zakładu otrzymuję na konto czysty zysk, stawka za jaką zagrał zostaje u bukmachera. W przypadku, gdy zakład przegrywa, freebet przepada. Z reguły by móc wypłacić wygraną z tej promocji, w zależności od bukmachera, należy spełnić warunki obrotu bonusem.

Mianem freebet określa się również tzw. zakład bez ryzyka, czyli możliwość zagrania za określoną kwotę. W przypadku zwycięstwa pieniądze trafią na nasze konto, a w przypadku porażki otrzymamy zwrot stawki.

Z reguły bonus w formie darmowego zakładu podlega prostym warunkom obrotu, co dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność. Freebet w zależności od bukmachera i promocji podlega obrotowi:

  • najczęściej trzeba jeden raz postawić całą kwotę bonusu w zakładach sportowych

W przypadku podobnej promocji do freebet, czyli oferty cashback gracz także otrzymuje zwrot przegranej stawki i np. w Betclic z miejsca może w pełni zarządzać bonusem, czyli stawiać go na kolejne zakłady czy wypłacić pieniądze z konta.

Przykład bonusu freebet

Darmowy zakład jako bonus powitalny oferuje bukmacher eTOTO, który w przypadku przegrania pierwszego zakładu oferuje zwrot stawki w postaci freebetu do 50 PLN.

Jak odebrać darmowy zakład od eTOTO?

  1. Najpierw należy zarejestrować się w serwisie eTOTO.
  2. Następnie dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza.
  3. Kolejno gracz musi złożyć zakład po kursie nie mniejszym niż 2.00, w przypadku zakładów akumulowanych, każda część składowa kuponu musi mieć kurs nie mniejszy niż 2.00.

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, wtedy to bukmacher zwraca na konto gracza stawkę z tego zakładu w postaci freebetu do 50 PLN.

5/5 - (1 vote)

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button