Bonus bukmacherski: darmowy zakład

W zakładach bukmacherskich często funkcjonuje bonus określany jako darmowy zakład (freebet). W poniższym tekście tłumaczymy co to jest darmowy zakład i jak go wykorzystać.

darmowy zakład
Co to jest darmowy zakład?

Promocja powitalna dla nowych graczy

Bonusy freebet można spotkać w promocji powitalnej dla nowych graczy, a także będąc już stałym klientem u bukmacherów. Darmowe zakłady ze względu na swój prosty regulamin, jak i łatwość w odbiorze i wykorzystaniu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród typerów, którzy często przeglądają oferty firm bukmacherskich w poszukiwaniu tego typu promocji.

Obecnie darmowy zakład oferuje legalny bukmacher Fortuna, jest to 100 PLN, a więc nie mało. Rzadko kiedy możemy spotkać aż tyle, zwykle jest to maksymalnie 50 PLN.

Co to jest darmowy zakład?

Darmowy zakład z ang. freebet to rodzaj bonusu jaki oferują bukmacherzy. Freebet polega na tym, że gracz otrzymuje od bukmachera określoną sumę, za którą w całości musi zagrać, by skorzystać z promocji. Po wygraniu zakładu otrzymuję na konto czysty zysk, stawka za jaką zagrał zostaje u bukmachera. W przypadku, gdy zakład przegrywa, freebet przepada. Z reguły by móc wypłacić wygraną z tej promocji, w zależności od bukmachera, należy spełnić warunki obrotu bonusem.

Mianem freebet określa się również tzw. zakład bez ryzyka, czyli możliwość zagrania za określoną kwotę. W przypadku zwycięstwa pieniądze trafią na nasze konto, a w przypadku porażki otrzymamy zwrot stawki.

Z reguły bonus w formie darmowego zakładu podlega prostym warunkom obrotu, co dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność. Freebet w zależności od bukmachera i promocji podlega obrotowi:

  • najczęściej trzeba jeden raz postawić całą kwotę bonusu w zakładach sportowych

W przypadku podobnej promocji do freebet, czyli oferty cashback gracz także otrzymuje zwrot przegranej stawki i np. w Betclic z miejsca może w pełni zarządzać bonusem, czyli stawiać go na kolejne zakłady czy wypłacić pieniądze z konta.

Przykład bonusu freebet

Darmowy zakład jako bonus powitalny oferuje bukmacher eTOTO, który w przypadku przegrania pierwszego zakładu oferuje zwrot stawki w postaci freebetu do 50 PLN.

Jak odebrać darmowy zakład od eTOTO?

  1. Najpierw należy zarejestrować się w serwisie eTOTO.
  2. Następnie dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza.
  3. Kolejno gracz musi złożyć zakład po kursie nie mniejszym niż 2.00, w przypadku zakładów akumulowanych, każda część składowa kuponu musi mieć kurs nie mniejszy niż 2.00.

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, wtedy to bukmacher zwraca na konto gracza stawkę z tego zakładu w postaci freebetu do 50 PLN.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button