Co może nam zaoferować Betclic online?

Każdy zapalony gracz wie, że po nowelizacji przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich ta firma zaczynała dość ciekawie, z racji tego że Betclic zdecydował się działać tylko i wyłącznie w internecie, podczas gdy uzyskał on również pozwolenie na operowanie stacjonarnych punktów bukmacherskich. Jednakże jak wygląda sprawa jego oferty online?

Co może nam zaoferować Betclic online?

Oferta zakładów online od Betclic

Otóż w ofercie online bukmachera betclic znajduje się typowo piłka nożna, e-sporty oraz wiele innych. Dla tych, którzy są zainteresowani poznaniem w pełni oferty Betclic, najlepiej jest jeśli zajrzą na www.betclic.pl. Betclic znany jest także z oferty na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny. Dyscypliny które możemy obstawiać u betclic to : – Piłka nożna – Tenis – Badminton – Bandy – Baseball – Biatlon – Biegi narciarskie – Boks – Bowls – Dart – Esports – i wiele innych!

Aplikacja mobilna tego bukmachera

Aplikacja mobilna od Betclic daje możliwość grania przez smartfona u tego bukmachera jednocześnie nie wzbudzając frustracji, z racji tego że jest tak dobrze zaprojektowana. Każdy zarejestrowany gracz może w tym przypadku nie tylko stawiać zakłady, ale także oglądać darmowe mecze w internecie. Największą zaletą grania w mobilnym Betclic jest to, że można stawiać u niego dokładnie to samo, co na zwykłej stronie internetowej. Tyczy się to zarówno dyscyplin najbardziej popularnych, jak i takich, które brane są pod uwagę jedynie przez wąskie grono ekspertów.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy Betclic jest legalnym bukmacherem?

Otóż tak, ponieważ uzyskał odpowiednie pozwolenie, którego treść przedstawiamy poniżej :

26 września 2018 roku Polskie Ministerstwo Finansów wydało licencję o numerze PS4.6831.11.2017. Za Betclic stoi firma o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia. BetClic, między innymi, w Portugalii działa za sprawą Pejot 1.

Dlatego też jedna z najlepszych firm bukmacherskich w polsce Betclic może oferować zakłady legalnie w naszym kraju.

Bonusy od Betclic

Betclic bonus powitalny to aktualnie cashback – Betclic odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 550 złotych! Aby otrzymać tą formę bonusu, wystarczy że przy rejestracji podamy kod bonusowy ,,KOD550”.

Ciekawą ofertą, którą prawdopodobnie Betclic jeszcze powtórzy, to Totalizator Betclic – oferta była dla graczy, którzy chcieli typować zdarzenia wybrane lub specjalnie stworzone przez tego bukmachera (wydarzenie trwało do końca 2019 roku).

Kolejną ciekawą promocją jest również Betclic Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej przedstawiamy dokładny przelicznik wartości oferty :

> 5 meczów – 7% więcej

> 6 meczów – 14% więcej

> 7 meczów – 20% więcej

> 8 meczów – 25% więcej

> 9 meczów – 30% więcej

> 10 meczów – 35% więcej

> 11 meczów – 40% więcej

> 12 meczów  – 45% więcej

> 13 meczów (i więcej) – 50% więcej


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button