Czego nie robić podczas typowania zakładów bukmacherskich – czyli poradnik dla opornych

Nikt nie jest idealny na tym świecie, wiadomo że każdy ma wady, niektóre mniejsze, niektóre większe, ale zawsze należy pamiętać o tym, aby nad nimi pracować. No ale my nie jesteśmy ,,kołczami” dlatego też chcemy wam sprezentować ten poradnik, o tym czego nie robić podczas typowania zakładów bukmacherskich. Zapraszamy!

Czego nie robić podczas typowania zakładów bukmacherskich – czyli poradnik dla opornych

Szybki zarobek? – Źle trafiłeś brachu…

Wielu nowych typerów jest zaślepionych wizją ,,milionów dolarów, tylko za to że zgadną jaki wynik będzie po spotkaniu xyz”. Oczywiście poniekąd jest to prawda, ale oczywiście samo ,,poniekąd” nigdy nie jest wystarczające, z racji tego, że szansa na takie wydarzenie jest niestety śmiesznie mała, a marzenia o wielkich wygranych wydają się realne i możliwe do urzeczywistnienia, ale początkujący gracze zakładów bukmacherskich nie zdają sobie z tego sprawy, że od początku są skazani na porażkę. Oczywiście zawsze znajdzie się osoba która zna kogoś kto podobno trafił bardzo wysoki kurs, ale pokładanie nadziei w tym, że nam też się to uda, bardzo szybko prowadzi do utraty kolejnych pieniędzy. Nie zamierzamy tutaj nikogo dołować, ale prawda taka niestety jest, naga, okrutna oraz bez serca.

Przegrałeś? – To nie płacz, tylko wyciągnij wnioski

To nieprawda, że dobrzy gracze nie przegrywają. Po prostu przegrywają rzadziej, niż udaje im się wygrać. Dlatego kolejnym błędem graczy zakładów bukmacherskich, o których sobie porozmawiamy, jest strach przed stratą, polega to mniej więcej na tym, że boimy się obstawić z racji tego, że nie chcemy przegrać, zamiast myśleć o naszej szansie na potencjalną wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi analitycy sportowi mogą się czasem pomylić. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać. Dlatego też jeśli zauważysz takie zachowanie u siebie, postaraj się nad tym popracować!

Źle dobrany bukmacher – to twój problem, a nie bukmachera

Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że aby oferować promocje i (darmowe freebety), firmy bukmacherskie muszą jakoś rekompensować te straty gdzie indziej, co wiąże się z tym, że podwyższają swoje marże. Jeśli jednak nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera cieszącego złą reputacją, ale oferującego sporo promocji i bonusów, istnieje duża szansa że straci swoje środki a nawet pogrąży się w długach. O ile tego typu bukmacherzy przyciągają nowych klientów za pomocą drogiego marketingu i fałszywych obietnic, równocześnie nie dają oni szansy graczom na zwycięstwo. Jeżeli taki gracz osiąga systematycznie zyski grając u takiego bukmachera, prawdopodobnie wkrótce limity wypłat i wpłat zostaną mocno ograniczone lub jego konto może zostać zablokowane. Wybór danego bukmachera tylko dlatego, że oferuje on jakiegoś rodzaju promocje jest sporym błędem, z racji tego że każdy chyba to wie, że na tym świecie nie ma nic za darmo, każdy coś chce od nas wyciągnąć, czy to jest korzyść natury fizycznej, czy też pieniądze.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button