Czy Fortuna to legalny bukmacher?

Na polskim rynku wiele jest firm bukmacherskich, które starają się pozyskać klientów. Jedną z najpopularniejszych jest firma Fortuna, która jest najdłużej działającym bukmacherem w Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz zaufaniu graczy, Fortuna nadal jest bardzo często wybierana przez fanów sportu. Jaką ofertę przygotowała dla klientów? Czym wyróżnia się ten bukmacher?

bukmacher fortuna
Czy bukmacher Fortuna to legalny bukmacher online?

Fortuna to dobry wybór?

Bukmacher Fortuna od wielu lat prężnie działa na polskim rynku bukmacherskim. Prowadzi działalność zarówno przez Internet, jak i umożliwia obstawiane zakładów osobiście, w ponad 600 punktach stacjonarnych w całej Polsce. Zdobyła w ten sposób uznanie oraz zaufanie wielu polskich graczy.

Kilka lat temu Fortuna otrzymała zezwolenie Ministra Finansów, dzięki czemu jest to legalny bukmacher Internetowy, możemy grać tam bez przeszkód i nie martwiąc się, że popełniamy wykroczenie.

„Fortuna dla mnie to numer jeden, grałem u wielu bukmacherów ale ostatecznie zawsze wracałem do Fortuny, widać że to największy legalny bukmacher, wszystko tam jest zapięte na ostatni guzik.” – użytkownik forum betonline.net.pl

Chcąc przyciągnąć nowych klientów, każdy z bukmacherów musi zaoferować coś na zachętę. Fortuna proponuje nowym użytkownikom aż 100 zł bonusu, bez żadnych dodatkowych wpłat. Wystarczy wpisać podczas rejestracji specjalny kod promocyjny.

Kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Ponadto, można zgarnąć także podwojenie pierwszej wpłaty, a ten bonus może wynosić maksymalnie 400 zł. Jeśli chodzi o ofertę – jest ona bardzo rozbudowana i będzie na pewno ciekawa nie tylko dla kibiców sportowych. Fortuna umożliwia obstawianie tradycyjnych zakładów sportowych, ale także bardziej nietypowych, które dotyczą wydarzeń ze świata polityki czy też rozrywki i popkultury.

Dodatkowo, na stronie bukmachera Fortuna dostępne są video transmisje wydarzeń sportowych na żywo, także tych mniej popularnych.

Legalny bukmacher Fortuna umożliwia obstawianie zakładów na żywo, w zakładce LIVE. Tego rodzaju zakłady są bardzo dynamiczne i zapewniają sporą dawkę emocji graczom. W ofercie Fortuny znajdują się również autorskie pomysły, czyli kilka ciekawych produktów, które znacznie urozmaicają zakłady na tej stronie. Można skorzystać z opcji Pojedynek, Ekspert + czy Hit dnia.

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna to odpowiedź na zmieniające się czasy, gdzie większość osób preferuje spędzanie czas z telefonem w dłoni niż przed ekranem komputera. Aplikacja jest płynna i intuicyjna, daje możliwość z dowolnego miejsca obstawić zakład, sprawdzić wynik itp. To wielka zaleta, gdyż w bardzo szybki sposób możemy reagować i obstawiać wynik nie będąc w domu.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button