Czy rejestrując konto u bukmachera Betfan możemy liczyć na jakieś bonusy?

Nie zamierzasz bezczynnie czekać na rozwój wypadków? Chcesz zarejestrować się w podmiocie hazardowym Betfan? Przeczytałeś dużo pochlebnych artykułów na temat tej firmy bukmacherskiej? Warto zaznaczyć, że nowy Klient może liczyć m.in. na wiele hojnych bonusów. Jakie promocje powitalne są do zainkasowania?

Cashback do 600 PLN

Jeśli zarejestrujesz się w firmie bukmacherskiej Betfan, to możesz np. liczyć na otrzymanie cashbacku. Poznaj kluczowe warunki związane z tym bonusem na start! Ta promocja powitalna jest oczywiście dostępna tylko dla osób pełnoletnich, które założą nowe konto w Betfan. Pamiętaj, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Sam proces rejestracji jest bardzo szybki i jednocześnie intuicyjny. W trakcie zakładania konta będziesz musiał podać kilka ważnych danych na swój temat. Chodzi np. o imię, nazwisko, adres itp. Pamiętaj, że tego typu informacje są właściwie przechowywane i zabezpieczone. Przed tak zwanymi „osobami trzecimi”. Piszemy to po to, byś nie obawiał się założenia konta w tym podmiocie hazardowym. W czasie rejestracji należy też wpisać kod promocyjny. Nie jest to co prawda obowiązkowe, ale dzięki temu otrzymasz (poza cashbackiem) także zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Zainteresowała Cię ta opcja? W takim razie wpisz SPORTBETFAN”. Główny Betfan bonus powitalny zostanie aktywowany, jeśli założysz konto, a potem wpłacisz pieniądze. O czym jeszcze tutaj nie możesz zapominać? Należy zagrać pierwszy kupon. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Maksymalny cashback to 600 PLN. Minimalnie firma bukmacherska Betfan zwraca zaś 50 PLN.

Bonus od drugiej wpłaty

Poza cashbackiem do 600 PLN oraz zakładem bez ryzyka (70 PLN) nowi gracze mogą także liczyć na promocję dotyczącą drugiego depozytu. Jest ona bardzo atrakcyjna! Dzięki niej możesz zainkasować nawet 1000 PLN. Jakie są tutaj warunki? Gracz przy drugiej wpłacie otrzymuje bonus 100%. Minimalny depozyt to zaledwie 100 PLN. Wówczas będziesz miał na swoim koncie drugie tyle. Z kolei maksymalna opcja to 100% do 1000 PLN. Coraz więcej osób przekonuje się zaś, że warto obstawiać w tym podmiocie hazardowym. W końcu firma bukmacherska Betfan jest nie tylko legalna. Dodatkowo nie brakuje tutaj urozmaicenia pod kątem oferty i wysokich kursów.

Jakie są warunki obrotu tymi bonusami?

Zainteresowałeś się cashbackiem do 600 PLN? Załóżmy, że zagrałeś pierwszy kupon, aczkolwiek nie udało Ci się trafić. Wówczas, zgodnie z warunkami promocji, otrzymasz zwrot stawki. I to aż do poziomu 600 PLN. W przypadku tej promocji obowiązuje obrót. Na szczęście warunki nie są zbyt restrykcyjne. Trzeba postawić raz za konkretną sumę, która została przyznana. Do obrotu są zaliczane kupony AKO (minimum trzy zdarzenia). Minimalny kurs to 3,80. Gracz ma siedem dni na wykonanie obrotu. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat bonusu od drugiej wpłaty? W tym przypadku masz na obrót dwa tygodnie. Gracz powinien zagrać kupony AKO (minimum trzy zdarzenia) za trzykrotność otrzymanej sumy. Minimalny kurs nie może być mniejszy od 2,50.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button