Czy STS nadal ma najlepsze promocje dla nowych graczy?

Czy STS nadal ma najlepsze promocje dla nowych graczy?

Dużo osób nie wie, jaki podmiot hazardowy finalnie wybrać… Masz taki sam twardy orzech do zgryzienia? Może zatem warto zdecydować się na STS? Ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna (wszak posiada niezbędne papiery do prowadzenia działalności w sieci). Dodatkowo gwarantuje znakomite promocje. Jeśli chcesz się tutaj dowiedzieć więcej, to zapraszamy do poniższej lektury.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Czy warto zakładać konto bukmacherskie w tej firmie hazardowej? Bardzo dobre pytanie. Zawsze, przed podejmowaniem takich decyzji, warto sprawdzić kilka spraw. Na pewno skieruj się do Rejestru Domen Zakazanych. Tam nie ma tej firmy bukmacherskiej. Potem sprawdź – dla pewności – aspekt związany z legalnością bezpośrednio u źródła. Na szczęście firma bukmacherska STS transparentnie informuje o tym zagadnieniu. Wszystko jest zatem zgodne z przepisami. Możesz zatem spokojnie sprawdzić, jaka jest oferta na jutro w STS, czy na dzisiaj itd. po zarejestrowaniu konta. W końcu ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Co ma jeszcze tutaj duże znaczenie? Warto zaznaczyć, że są ta oferowane promocje na start. Możesz m.in. otrzymać zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? W czasie zakładania konta należy zadbać o właściwy kod promocyjny. Przeważnie jest on generowany automatycznie przez system. Tylko czasami tak się nie dzieje. Wówczas trzeba go wpisać ręcznie. Co jeszcze jest ważne? Wpłacenie depozytu oraz zagranie kuponu. Pamiętaj, że w razie czego firma bukmacherska STS oferuje zakład bez ryzyka do 100 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Bonus wynoszący nawet… 1500 PLN!

To jednak nie koniec. Można nawet napisać, że poprzednia promocja to dopiero „przystawka”. Wszak kolejny bonus to szansa na zainkasowanie nawet 1500 PLN. Jakie są zaś tutaj najważniejsze warunki? Przede wszystkim warto sprawdzić promocje bukmacherskie pod kątem regulaminu. Dobrze byłoby wyrobić sobie taki właśnie nawyk. Aby potem wiedzieć, jakie są tutaj nie tylko Twoje prawa, ale także i obowiązki. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska STS wymaga zarejestrowania konta. Potem masz jeden miesiąc na wpłacenie trzech depozytów. Jak to zrobisz plus uporasz się z warunkami obrotów poprzednimi promocjami (na szczęście nie są one zbyt restrykcyjne), to otrzymasz atrakcyjne bonusy. Chodzi kolejno o 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. W sumie do zainkasowania jest zatem 1500 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co dodatkowo oferuje firma bukmacherska STS?

Ten podmiot hazardowy nie jest przypadkowo wymieniany jako topowy w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że możesz liczyć także na… kilka innych promocji. Jeśli wykonasz parę mało skomplikowanych zadań, to otrzymasz 60 PLN. Co ważne, tutaj także jest deadline. Wszak na wykonanie wszystkich zadań masz dokładnie 30 dni od momentu rejestracji. Dodatkowo STS oferuje zwrot 15% stawek za kupony na e-sport, które w ostatecznym rozrachunku okazały się nietrafione itp. Ogólnie jest zatem w czym wybierać. Klienci mogą liczyć na promocje na start oraz na bonusy w późniejszym okresie.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button