Czy typowanie zakładów sportowych może nam przynieść wielkie pieniądze?

Sport towarzyszy człowiekowi od wieków, a w czasach nowożytnych powiązane są z nim największe korporacje i media, które zarabiają reklamując się przy okazji wydarzeń sportowych lub zajmują się ich opisywaniem i relacjonowaniem. Równie ważnym i obecnym w świecie sportu podmiotem są zakłady bukmacherskie. Znane na pewno wszystkim, pozwalają kibicom urozmaicić śledzenie rozgrywek sportowych poprzez postawianie pieniędzy na konkretny typ, który w razie spełnienia się daje graczowi wygraną, której wysokość jest zależna od kursu. Wszystko może wydawać się banalnie proste, ale nie oznacza to, że obstawianiu meczów nie towarzyszą wielkie emocje. 

Czy typowanie zakładów sportowych może nam przynieść wielkie pieniądze?

Po co w ogóle obstawiać?

Przyjrzyjmy się kibicowi piłki nożnej. Śledzi on z zamiłowaniem popularne rozgrywki ligowe, emocjonują go występy jego ulubionej drużyny i czuje, że zna się na piłce. Wie, który zawodnik jest lepszy, jaki klub jego zdaniem ma szansę na zwycięstwo i chciałby tę wiedzę wykorzystać, najlepiej zdobywając dodatkowe pieniądze. W tym miejscu pojawia się bukmacher i proponuje prostą umowę – ty obstaw kto wygra najbliższy mecz, postaw wybraną przez ciebie kwotę, a jeżeli twoje przewidywania się sprawdzą, nagrodzimy cię. Wymagany jest jeszcze kurs, a więc mnożnik, który wcześniej ustalił zakład bukmacherski. Jeśli jednak chcecie zwiększyć swoją wygraną już na starcie, możecie skorzystać z bonusu bukmacherskiego, który oferuje większość bukmacherów.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Faworyt posiada oczywiście mniejszy kurs, na przykład za każdą postawioną złotówkę można odebrać pięć groszy. W przypadku wybrania niżej notowanej drużyny, a takie przecież często sprawiają niespodzianki, klient może wygrać kilku krotność postawionych pieniędzy. Odpowiadając na wcześniej zadane pytanie, obstawia się z różnych powodów – chcąc urozmaicić zmagania sportowe, licząc na wygranie zakładów lub dla najzwyklejszej rozrywki, bo dostęp do legalnych bukmacherów internetowych jest bardzo ułatwiony.

Jakie są szanse na wygraną?

Jest to niewątpliwie jedno z pierwszych pytań pojawiających się w głowie osoby, która rozważa postawienie swoich pieniędzy w konkretnym wydarzeniu sportowym. Na szczęście odpowiedź nie wymaga długich rozważań i brzmi: tak, ale to zależy od wielu czynników. Żaden zakład bukmacherski nie może zapewnić zwycięstwa, ale też żaden legalny (a tylko takie można brać pod uwagę) nie będą stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić typującego należytych nagród.

W prostych słowach – gdy wiemy nieco o danej dyscyplinie i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Wracając na chwilę do kwestii legalności: zakłady bukmacherskie, jakimi powinien zainteresować się gracz to tylko ci legalni, a więc wszyscy, którzy sponsorują ligi, drużyny piłkarskie, występują w mediach lub na swojej stronie internetowej czy lokalu stacjonarnym zamieszczają dowód o zatwierdzeniu przez Polskie ministerstwo finansów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button