E-sport a bukmacherka

E-sport w dwudziestym pierwszym wieku to jedna z najpopularniejszych rozrywek, jakie możemy obstawiać online. W krótkim czasie zdobył rynek bukmacherski, przez co zakłady na e-sport dostępne są praktycznie u każdego szanującego się bukmachera od ręki, nawet w czasie kwarantanny.

E-sport a bukmacherka

Jakie tytuły możemy aktualnie obstawiać u bukmacherów?

Jednym z najbardziej popularnych tytułów na świecie jest aktualnie Apex legends, bądź też Escape from Tarkov. Jest to gra z kategorii battle royale, najmłodszej aktualnie kategorii popularnych gier, które zawitały na e-sportowe areny. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z obstawianiem e-sportu warto przejrzeć bukmacherskie bonusy na start. Należy też sprawdzić, który bukmacher ma najlepszą ofertę na e-sport i przeanalizować ofertę zakładów. Dobrym pomysłem jest otwarcie kilku kont u różnych bukmacherów i przetestowanie, który z nich nam najbardziej odpowiada. W ten sposób uda nam się także zgarnąć bonusy za rejestrację, które później będziemy mogli wykorzystać w naszych typach e-sportowych.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Czy zarobki na e-sporcie są opłacalne?

Co ciekawe, tak, ponieważ nie tylko możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, z racji tego że istnieje naprawdę wiele ścieżek kariery. Można na przykład zostać trenerem drużyn e-sportowych. W tym wypadku liczy się tu wiedza, którą najłatwiej zdobyć poprzez własnoręczne ogrywanie najnowszych produkcji gier, oraz śledząc poczynania najlepszych drużyn e-sportowych. Jeśli więc uważacie się za wybitnych graczy i spędziliście w grach wiele godzin, to warto zastanowić się nad na przykład obstawianiem zakładów bukmacherskich na e-sport.

Zakłady bukmacherskie na e-sport

Tak naprawdę zakłady na e-sport niczym nie różni się od typowania meczów w normalnych sportach. Wybieramy swojego faworyta (bądź ulubioną drużynę), ustalamy stawkę i obstawiamy. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów bukmacherskich w e-sporcie, to możemy zdecydować się tutaj na zakład z pojedynczym zdarzeniem, albo pójść nieco inną drogą i wytypować zakład akumulowany, a więc zainwestować stawkę na więcej niż jeden mecz. Ten drugi wariant jest, oczywiście, bardziej opłacalny, ale jednocześnie o wiele ciężej osiągać w nim sukcesy.  Ale oczywiście przed zaczęciem obstawiania zakładów e-sportowych, najlepiej jest zapoznać się z zakładami bukmacherskimi w ogólnym sensie tego słowa znaczeniu, ponieważ jest to jak wiadomo, fajne hobby, ale nie jest ono dla wszystkich, z racji tego że akurat tutaj do gry wchodzą pieniądze, co trzeba mieć na uwadze. Nikt przecież nie chce zbankrutować przez swoje hobby, czyż nie?

Gdzie obstawiać e-sport?

Pierwszą I zarazem najłatwiejszą opcją jest oczywiście internet. Bukmacherzy internetowi tacy jak Fortuna bądź STS oferują świetne kursy na najnowsze mecze oraz turnieje profesjonalnej ligi e-sportowej. Co ciekawe do pewnego okresu czasu, legalny bukmacher ETOTO nie proponował żadnych zakładów bukmacherskich na e-sport, ale z czasem przekonał się do tego rynku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button