ETOTO czyli nic dodać, nic ująć

Etoto – polska spółka założona w 2010 roku w Warszawie, prowadząca zakłady bukmacherski, której prezesem jest Andrzej Rogowski, ten sam, który prezesem jest również w spółce Multimedia Polska S.A (dostawcy usług multimedialnych).”Twarzami” bukmachera są znani polscy dziennikarze sportowi: Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Mateusz Borek będący również komentatorem, Michał Pol – przez cztery lata redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, posiadający również swój kanał na Youtube („Polsport – Michał Pol”). Ostatnią „twarzą” jest Tomasz Hajto – komentator, były piłkarz i trener. A co my sądzimy o ETOTO?

ETOTO czyli nic dodać, nic ująć

Typowanie u ETOTO? To łatwizna!

 Etoto zakłady przyjmuje głównie przez Internet z możliwością obstawienia rozgrywek na żywo, aczkolwiek w Białymstoku, Krakowie, Poznaniu, Raszynie, Warszawie i Wólce Kosowskiej są również punkty stacjonarne.

Do obstawienia mamy ogromną gamę dyscyplin od najpopularniejszych, jak piłka nożna, czy koszykówka, przez mniej popularne, np. bilard, aż po wielkie wydarzenia nie związane ze sportem, np. gala rozdania Oskarów.

 Masa bonusów u ETOTO

„Zamieniamy 100 zł na 300 zł” – oferta powitalna, gdzie wpłacając np. 100 zł, do depozytu dostajemy 300 zł. Firma bukmacherska Etoto oferuje również świetne bonusy na start, ale o tym już musicie przekonać się sami. Wróćmy jednak do tematów następnych promocji w kolejce!

Kolejnym jest „Weekendowe granie”, gdzie trzeba w przeciągu jednego weekendu postawić trzy zakłady za kwotę minimalną wynoszącą 50 zł, a niezależnie od wyniku kuponu, jako środki bonusowe zostanie dodane 40 zł.

Następnym jest „E-granie”. Nic innego jak obstawianie kuponów na wydarzenia e-sportowe za minimum 50 zł. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, w postaci bonusu zostaje zwrócone 50% kwoty, za jaką został obstawiony (maks. 40 zł).

Jeżeli zaprosimy swoich znajomych – otrzymamy 50 zł za każdego z nich (maks. 10 osób).Warunkiem jest, że na swoim koncie musimy mieć obrót na min. 50 zł, przy kursie 2,20.

Etoto – sprawdź koniecznie ich stronę!

Oprócz tego warto też sprawdzić aktualne promocje bukmachera Etoto z racji tego że wiadomo, że artykuł powstaje raz, a promocje cały czas się zmieniają, dlatego zapraszamy was na tą stronę powyżej!

Youtube… z bukmacherem?

Ciekawą inicjatywą, której nie posiada żaden inny polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. Na początku prowadzącym był Michał Pol, natomiast ostatnio coraz częściej pojawia się Jolanta Zastępa, zapewne ma to związek z licznym gronem komentujących, którym Pani Jola ewidentnie przypadła do gustu. Zasady quizu są dość proste, dwie drużyny dwuosobowe.

Zazwyczaj jedna z drużyn składa się z wyżej wymienionych dziennikarzy, która staje oko w oko z drużyną złożonej ze znanych osób w świecie sportu np. redakcja sportowa Radia Maryja. Prowadzący czyta pytanie, która z drużyn zna odpowiedź, klika przycisk i ma 10 sekund na udzieleni odpowiedzi. Jeśli drużyna odpowie dobrze – przyznawany jest jej 1 punkt, jeśli natomiast odpowie źle – osoba odpowiadająca zostaje porażona prądem poprzez opaskę założoną na nadgarstek. Quiz kończy się po odpowiedzeniu łącznie na 20 pytań, podzielonych na 4 kategorie. Podczas nagrywania quizu prowadzona jest transmisja live, gdzie są również pytania do widzów.

Podsumowując Etoto to bardzo „nowocześnie” rozwijający się bukmacher, do którego jestem przekonany najbardziej właśnie za niekonwencjonalność, gdyż o tyle, co nie przepadam za samym obstawianiem wyników, to jednak na odcinki Quizu czekam z niecierpliwością.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button