Jak grać na zakładach bukmacherskich i mieć z tego zyski?

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie to często ciekawy sposób na zarobek, jednakże w większości przypadków trzeba mieć naprawdę wiele szczęścia, aby zyskać na bukmacherce. Dlatego też dziś przedstawimy ci – jak grać, aby zarobić!

Jak grać na zakładach bukmacherskich i mieć z tego zyski?

Każdy ma inny sposób na grę

Może i masz już swój sposób na grę, jednakże jedno jest pewne – wraz z gromadzeniem doświadczenia, szanse na wygranie danego zakładu na pewno wzrosną, o ile wiesz co robisz. Jeśli chcesz wygrać więcej, możesz zacząć obstawiać kupony łączone (zakłady AKO), ale ryzyko przegranej jest wtedy o wiele większe. Wypróbuj różne kombinacje, takie jak mecze z dokładnymi wynikami. Mogą przynieść Ci ogromne wygrane, nawet jeśli stawki są niskie. Sekret wygranej w zakładach sportowych polega na znalezieniu własnego sposobu na wygraną u bukmachera. Od początku warto grać na niskie kwoty, zanim zaczniesz obstawiać większe i spróbować poszerzyć swoją wiedzę o ligi, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. Jeśli jednak wybrany początkowo przez ciebie system obstawiania nie spełnia Twoich oczekiwań, nie próbuj od razu wszystkiego zmieniać. Wprowadzaj zmiany stopniowo – ponieważ jeśli zaczniesz korzystać z nietestowanej wcześniej strategii, to twoje szanse na ogranie bukmachera stanowczo maleją. Dlatego też zdecydowanie lepiej wypróbować to, co chcemy wprowadzić, zanim to zrobimy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Czy warto jest obstawiać zakłady na żywo?

Naturalnie nie każdy może spędzić tyle czasu na oglądaniu gry w trakcie jej trwania, jednocześnie analizując rozgrywkę i stawiając zakład przy okazji. Ale to także świetny sposób na urozmaicenie gry i przetestowanie nowych możliwości obstawiania. Ponieważ podczas procesu obstawiania zakładów żywo może nastąpić wiele zmian – istnieje spora szansa, że przy odpowiednim doświadczeniu i analizie przed meczem uda ci się ograć bukmachera. Tego typu zakłady są bardzo interesujące, ponieważ możesz analizować i zmieniać swoje typy podczas oglądania gry. Warto jednak pamiętać, że jeśli ten rodzaj zakładów cię nie interesuje – to nie warto ryzykować. Dobrze jest również pamiętać, że marża bukmacherska z zakładów na żywo jest nieco wyższa przed meczem, dlatego należy dokładnie przemyśleć, czy aby na pewno warto jest obstawiać ten rodzaj zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak grać, aby nie przegrać?

Jednym z podstawowych błędów, które często popełniają gracze, jest odgrywanie się. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie wszystkie zakłady da się po prostu wygrać. Obstawianie większej liczby zakładów, aby uzyskać wyższe stawki i nadzieja na nadrobienie wszystkich tych pieniędzy, to błędne koło, które może nas pogrążyć. Granie na zakładach wiąże się z tym ryzykiem. Poprzez nadmierne emocje związane z zakładami sportowymi bukmacherzy mogą zarobić dużo pieniędzy. Bukmacher doskonale wie, jak wygrać dany zakład – w końcu zatańczysz jak on ci zagra – a nie odwrotnie. Naturalnie są sytuacje, które gwarantują ci zarobek, jednakże aby je uzyskać, musisz być cierpliwy. Dlatego jeśli traktujesz grę spokojnie i nie grasz emocjonalnie, możesz zminimalizować straty i zmaksymalizować zyski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button