Jak grać na zakładach online – poradnik od eksperta

Nowi typerzy zakładów bukmacherskich mają zazwyczaj mocno pod górkę. Oczywiście firmy bukmacherskie starają się ich nadal przyciągnąć, oferując atrakcyjne bonusy bukmacherskie oraz promocje (od czasu do czasu) – przez co napływ nowych typerów jest niemalże stały w ilości. Jednakże musimy pamiętać o tym już na starcie – zakłady bukmacherskie są tak stworzone, żebyśmy przegrywali od początku. Ale nasz poradnik powinien wam ułatwić wygraną u bukmachera!

Jak grać na zakładach online – poradnik od eksperta

Nie denerwuj się!

Na sam początek – zachowanie spokoju to absolutnie najważniejsza rzecz. Jest to o tyle kluczowe, że może to mieć spory wpływ na to czy nasze obstawianie będzie udane czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się za bardzo nie ekscytować jest przyjmowanie le… nie no żartujemy, najlepiej co można w takich sytuacjach zrobić – to jeśli jesteśmy w domowym zaciszu – wypić sobie ziołową herbatę, bądź pooddychać głęboko i liczyć do dziesięciu – za każdym razem kiedy się zdenerwujemy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Poznaj zasady gry

No niestety, taka jest prawda – jeśli nie znamy zasad gry, to jesteśmy przegrani już na starcie. Jeśli chodzi o popularność, to najpopularniejszym właśnie rodzaj zakładów jest zakład 1×2 – czyli tak zwany zakład trzydrogowy. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

Oprócz tego, możemy również zacząć też obstawiać tak zwane zakłady specjalne. Są one o tyle fajne, że jeśli nie interesujemy się sportem – to możemy je obstawiać, z racji tego że rzadko kiedy dotyczą one sportu. Jak sama nazwa mówi – są to zakłady specjalne, czyli takie które są przygotowywane przez bukmacherów na specjalną okazję – na przykład zbliżające się wybory prezydenckie.

Na co powinniśmy zwracać uwagę na starcie?

Przede wszystkim, nowy gracz zakładów bukmacherskich powinien korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów, z racji tego że w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji, przez co wszyscy bukmacherzy, którzy chcieliby oferować zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju – muszą się ubiegać o licencję naszego MF. Po wyborze legalnego bukmachera, warto zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet.

Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin. Jak widzicie, trochę trzeba się nauczyć, zanim zaczniemy wygrywać u bukmachera, ale jeśli będziemy zmierzać do celu małymi kroczkami, to na pewno kiedyś się nam to uda.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button