Jak koronawirus popsuł piłkarski świat?

Chyba nikomu rok 2020 nie zostawił wątpliwości – koronawirus zepsuł zabawę dosłownie wszystkim. Odwołane mecze, odwołania z pracy, zakazy lotu, przywrócono tymczasowe granice i inne ,,piękne” smaczki. No cud miód i orzeszki po prostu. No ale skoro już jesteśmy przy temacie meczy online, to czy nadal możemy je oglądać? Czy ostały nam się już jedynie powtórki z meczy?

Jak koronawirus popsuł piłkarski świat?

Sytuacja powoli zostaje unormowana

Mimo praktycznie obnażenia tego, jak nasze państwo (i zresztą cała Europa) jest nieprzygotowana do takiej sytuacji, to na szczęście powoli można uznać, że ten początkowy strach mamy za sobą. Koronawirus tak naprawdę to problem nie tylko dla wielu graczy, ale także nawet dla legalnych bukmacherów, z racji tego, że wiele wydarzeń meczowych (takich jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej) musiały być po prostu zawieszone a następnie przełożone na dalszy rok. W tej kwestii nadal jest ciężko, chociaż już dziś można było oglądać Lewandowskiego z pucharem Bayernu w łóżku – co jednakże nie oznacza, że jest zgoda na organizację jakichś większych zawodów. Na przykład, jeśli chcesz postawić na piłkę nożną, możesz nie być w stanie postawić kuponu, tylko dlatego, bo według WHO jest jeszcze o wiele za wcześnie na chociażby mecze bez udziału kibiców. Cóż, niestety życie nie jest jeszcze takie proste.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

W jaki sposób możemy oglądać piłkarskie zmagania?

Otóż jednym ze sposobów na oglądanie czegoś takiego jak mecze online to oczywiście wykupienie odpowiedniego pakietu. Drugim, to wykupienie innego pakietu, tym razem do telewizji, chociaż zazwyczaj to się równa z tym, że będziesz musiał wykupić jakiś bzdurny abonament – a w końcu nie masz ochoty oglądać jakichś innych meczów, bo zapewne interesuje cię tylko jedna drużyna. No ale na szczęście istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, ponieważ wystarczy, że zarejestrujesz się u wybranego przez siebie bukmachera. Jednym z takich bukmacherów, u których warto się zarejestrować, jest na pewno STS. Według wszelakich rankingów, jest to jeden z najlepszych bukmacherów na Polskim rynku, na dodatek oferuje on całkiem sporo transmisji z meczów online.

Istnieje również trzecia, choć mało legalna opcja – mianowicie oglądanie transmisji za pomocą stron, które nie powinny tego robić, albo robią to po prostu nielegalnie. Niestety, ale z tą opcją zazwyczaj musimy liczyć się z tym, że oprócz tego, że możemy dostać za to karę, to na dodatek zazwyczaj będziemy musieli albo zapłacić, wysyłając sms-y, bądź też klikać w uciążliwe reklamy, a sama transmisja nie będzie ani jakiejś wyjątkowej jakości, ani też nie będzie miała nam nic ciekawego do zaoferowania. Z tego powodu o wiele lepiej jest po prostu albo zarejestrować się u bukmachera, albo też wykupić odpowiedni pakiet u naszego operatora telewizji. Wybór tak naprawdę należy tylko i wyłącznie do ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button