Jak typuje się piłkę nożną, aby wygrywać?

Piłka nożna to świetny sposób na spędzenie swojego czasu po prostu lepiej, ponieważ aktywność sportowa (prawie) zawsze wychodzi nam na plus. Jednakże czasami, gdy odniesiemy kontuzję, bądź też mamy ogólne kłopoty ze zdrowiem – często musimy zrezygnować ze swojej pasji, przez co przenosimy ją na szklany ekran. A skoro już to zrobiliśmy, to czemu nie przy okazji na tym zarobić?

Jak typuje się piłkę nożną, aby wygrywać?

Na początek, nie obstawiaj zakładów na żywo

Obstawianie zakładów na żywo jest opcją polecaną głównie dla graczy, którzy mają już doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmacherskich, bądź też posiadają naprawdę sporą wiedzę na temat piłki nożnej. Możliwość śledzenia spotkania na żywo, wraz z obstawieniem wyników w czasie rzeczywistym, sprawia, że gracze odczuwają większą dawkę ,,adrenaliny” . Doświadczeni typerzy zakładów bukmacherskich przyznają, że taka forma obstawiania meczów dostarcza największej dawki ,,emocji”. Dodatkowym atutem obstawiania na żywo jest łączenie spotkań w jeden kupon, co zwiększa mnożnik wpływający na możliwość uzyskania większej wygranej.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Piłka nożna jako najpopularniejsza dyscyplina sportowa w kraju cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród kibiców, dlatego bukmacherzy dostosowują swoje oferty do potrzeb bieżącego rynku. Zarówno promocje, bonusy, jak i wysokie kursy oferowane przez zakłady bukmacherskie najczęściej dotyczą piłki nożnej. Jest to element polityki marketingowej bukmacherów mającej na celu przyciągnięcie jak największej liczby graczy. Wpływa to również na fakt, że piłka nożna jest najczęściej obstawianą dyscypliną sportową wśród innych dyscyplin dostępnych w ofertach zakładów bukmacherskich. Dlatego też, jeśli dopiero stawiasz ,,pierwsze kroki” w bukmacherce – raczej skup się na innych rodzajach zakładów bukmacherskich.

Najpopularniejsze rodzaje kuponów, które powinieneś poznać

Najpopularniejszym zakładem bukmacherskim jest oczywiście zakład trzydrogowy, czyli 1X2. Jedynka oznacza zwycięstwo gospodarzy (na przykład 1:0), ‘’X” oznacza remis (1:1), zaś dwójka to wygrana gości ( przykładowo 2:4). Zakłady trzydrogowe najczęściej występują właśnie w przypadku piłki nożnej. Dostępne są również w meczach koszykówki czy hokeja na lodzie. Jednak to właśnie piłka nożna daje najwięcej możliwości typowania wyników spotkań w zakładach trzydrogowych.

Dobierz odpowiednio bukmachera

Każda firma bukmacherska ,,rozdaje” darmowe zakłady i bonusy, które wydają się być dla nas bardzo atrakcyjne. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że aby oferować tego typu promocje, bukmacherzy muszą jakoś rekompensować sobie te wydatki gdzie indziej, co wiąże się z tym, że podwyższają swoje marże co ma bezpośredni wpływ na kursy, po których możemy obstawiać. Jeśli nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera cieszącego złą reputacją, ale oferującego sporo promocji i bonusów, istnieje duża szansa że straci swoje pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button