Jak zacząć z obstawianiem zakładów bukmacherskich? – Poradnik od eksperta

Korzystanie z uciechy zwanej zakłady bukmacherskie może być bardzo przyjemne, jednakże wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie każdy zakład u bukmachera musi być przegrany. Zadziwiające, nieprawdaż? Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze sposoby na to, jak zacząć z obstawianiem zakładów bukmacherskich!

Jak zacząć z obstawianiem zakładów bukmacherskich? – Poradnik od eksperta

Wykorzystaj swój to, co dają ci bukmacherzy

Właściwe wykorzystanie bonusów bukmacherskich może przynieść ci twoje pierwsze zwycięstwa na zakładach bukmacherskich – ale co, jeśli już wybraliśmy bukmachera? To nie ma znaczenia – w końcu ze względu na to, że na polskim rynku jest obecnie 20 takich firm, które oferują zakłady bukmacherskie, możemy wybrać innego legalnego bukmachera. Innym sposobem na podjęcie decyzji jest założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, których wybraliśmy (bez względu na to, czy mamy doświadczenie, czy nie, kluczem jest wybranie firm, u których jeszcze się nie rejestrowałeś ) – dzięki temu premia rejestracyjna zostanie potrojona. Oczywiście nie jest to w ogóle nielegalne – w końcu nasz kraj ma wolny rynek – prawda? Pamiętajmy tylko, że nie możemy zarejestrować się dwukrotnie u tego samego bukmachera – bo to już nie jest dozwolone.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Planuj swoje przyszłe kupony

Jeśli odpowiednio nie zaplanujesz tego, co będziesz mógł obstawiać w przyszłości, nie możesz liczyć na wygraną u bukmachera. Jeśli chcemy odnieść sukces – musimy się odpowiednio przygotować i dokładnie zaplanować kolejny kupon. Najlepiej zaplanować kolejne dwa lub trzy typy, a następnie negocjować ze znajomymi na forum gier bukmacherskich (jeśli masz takich znajomych). Jeśli jednak jeszcze nikogo nie spotkaliśmy, zawsze możesz udać się do najbliższego ,,ziemniaka” – na pewno możemy tu porozmawiać ze stałymi klientami. Jednak pamiętaj, aby przychodzić w takich godzinach pracy, ponieważ możesz nie chcieć całować klamki, prawda?

Prawidłowa analiza sportowa

Wykonywanie właściwej analizy ruchów danej drużyny jest rzeczywiście sztuką, bo analizowanie każdego działania, każde działanie jest czasochłonne, nie mówiąc już o tym, że w tej analizie w większości przypadków staramy się znaleźć inne dramaty, które już widzieliśmy Jednak ta analiza bardzo nam pomoże w zakładach sportowych – ponieważ możemy przewidzieć prawidłowy wynik w podobnych sytuacjach. W końcu zakłady sportowe to nic innego jak przewidywanie przyszłości, prawda?

Nie daj się zwieść kursom bukmacherskim

Niekiedy bukmacherzy starają się wywrzeć na graczach presję przy stosowaniu różnych kursów bukmacherskich. Pamiętaj o tym, że kursy bukmacherskie mówią ci wiele o danym zakładzie, jednakże nie powinieneś tylko na nich polegać, ponieważ mogą się one zmienić dosłownie w kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button