Jakie sporty są możliwe do obstawiania oprócz piłki nożnej?

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że jedynym ograniczeniem w typowaniu zakładów, jest wyobraźnia bukmachera. No i popularność danego wydarzenia. Wiadomo, im więcej osób wie o pewnym wydarzeniu, tym większa szansa że któryś bukmacher będzie chciał przyjmować zakłady na to właśnie wydarzenie. A co można obstawiać oprócz piłki nożnej? 

Jakie sporty są możliwe do obstawiania oprócz piłki nożnej?

Chcesz obstawiać – ale nie wiesz co?

Oczywiście największą popularnością cieszą się zakłady na piłkę nożną. Po części jest to zasługa tego, że piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie a po (drugiej) części z tego, że tak wielu grających śledzi na bieżąco rozgrywki i uważa, że zna się lepiej na tym sporcie niż na każdym innym.

Jednak pozostałe dyscypliny (również cieszące się sporą popularnością) nie zostają w tyle jeśli chodzi o możliwość zawierania na nie. Dobrym przykładem są tu na przykład zakłady bukmacherskie na siatkówkę, tenis bądź chociażby wyścigi konne. To ostatnie, mimo że popularność tych zakładów spada, nadal ma wielu zwolenników.

 Co jeszcze można obstawić oprócz piłki ,,kopanej”?

Oprócz piłki ,,kopanej”, w firmach bukmacherskich możemy obstawiać dosłownie wszystkie dyscypliny sportowe, (ale też nie tylko). Wiadomo, że sporym zainteresowaniem obstawiających cieszą się piłka ręczna, koszykówka, czy nawet snooker (odmiana bilarda). Zagorzali fani dyscyplin ,,amerykańskich” (czyli popularnych za oceanem), mogą również obstawiać zakłady na bardzo popularnego w ich kraju baseballa czy ,,football” (co oczywiście według nas powinno nazywać się rugby, no ale niech ich będzie).

Szczególnie wielką popularnością cieszą się zakłady na Superbowl, bądź na profesjonalną ligę football-ową. Oprócz tego, bukmacherzy także zakłady na mniej popularne wydarzenia jak kolarstwo, badminton czy tenis stołowy. Jeszcze dodatkowo (tak, ta lista niestety krótka nie będzie) można obstawiać rozgrywki e-sportowe, które cieszą się obecnie ogromną popularnością, zwłaszcza wśród ,,nowszych” typerów.

A co jeśli nie chcemy obstawiać sportów?

 Tutaj bukmacherzy również dają nam pole do popisu, ponieważ tak naprawdę możemy założyć się z bukmacherem o wszystko, o ile jest to wydarzenie na tyle popularne, oraz bukmacher ,,wywęszy” zarobek. Wtedy możemy obstawiać tak zwane bukmacherskie zakłady specjalne. Dlaczego tak się nazywają? Otóż chodzi to mniej więcej o to, że to nie są, jak sama nazwa mówi normalne. Dlaczego? (egzaminujecie nas, czy co? :P) Otóż już wam mówimy.

Te wydarzenia, czyli na przykład kto zostanie następnym prezydentem USA, bądź kto jako pierwszy wystartuje z komercjalnymi lotami w kosmos (#teamMusk) nie wydarzą się po raz drugi. A wiadomo, jak coś dzieje się tylko raz w życiu, jest to dość specjalny moment czyż nie? No dobrze, ale my tu gadu-gadu, a nie powiedzieliśmy wam jeszcze, jak podchodzą do tego bukmacherzy. Otóż aby bukmachera zainteresowała dana propozycja, musi widzieć, że to wydarzenie jest popularne, i widzieć przez to potencjalny zarobek. W innym wypadku z zakładu nici.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button