Kiedy bukmacher Unibet będzie legalny w Polsce?

Firma bukmacherska Unibet była w naszym kraju kiedyś bardzo popularna, jednakże przez to, że aktualnie nie posiada ona licencji Ministerstwa Finansów, jej los jest z góry przesądzony. Ale czy istnieje szansa na to że bukmacher Unibet będzie w naszym kraju legalny?

Kiedy bukmacher Unibet będzie legalny w Polsce?

Unibet w naszym kraju – aktualna sytuacja

Legalni bukmacherzy w naszym kraju mogą działać tylko na mocy zezwoleń od Ministerstwa Finansów. To właśnie ten resort odpowiada za wydawanie decyzji dotyczących firm oferujących zakłady internetowe czy stacjonarne.

Wielu graczy dopytuje się, kiedy licencja Unibet w Polsce będzie dostępna. Niestety, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie w źródłach w 100% pewnych, a to dlatego, iż Ministerstwo aż tak szczegółowych danych nie podaje. Na pewno jest szansa na to, by stał się Unibet legalny w naszym kraju. By jednak do tego doszło, firma ta musi wyrazić chęć otrzymania niezbędnych pozwoleń, a to już proces, który nie trwa kilka dni, ale miesiące.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

A więc ten bukmacher jest nielegalny?

Tak, na ten moment bukmacher Unibet jest nielegalny w naszym kraju i ta sytuacja nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat.

Na razie jednak jest za wcześnie, by pisać o jakichkolwiek konkretach, szczególnie popartych faktami. Doskonałym przykładem firmy zagranicznej z polską licencją jest Betclic Polska. Ta bardzo znana marka jest obecnie u nas legalnym bukmacherem i cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem typerów. Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat.

Jaki legalny bukmacher jest podobny do Unibet?

Na pewno nie znajdziecie strony kropla w kroplę podobnej do zagranicznych stron www. Można jednak znaleźć takie serwisy, które rzeczywiście oferują niemal to samo co zagraniczny Unibet. Polskie prawo zabrania organizowana przez internet gry w ruletkę czy karty z innymi internautami (wyjątek stanowi strona Total Casino).

Tego rodzaju produkcji nie znajdziecie więcej u bukmacherów, a są przecież one dostępne w Unibet. Pod tym względem nie ma więc szans na znalezienie strony takiej jak Unibet Polska. Gdybyśmy mieli wybrać markę z Polski, która miałaby szansę konkurować z Unibet, na pewno byłby to STS. Najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju jako jedyny oferuje legalne karty, pozwala na oglądanie meczów online, a jakby tego było mało – często organizuje promocje dla graczy.

Unibet nie działa – dlaczego?

 Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że polskie władze ciągle stronę blokują, a sama firma cały czas stara się odpierać ataki. Pamiętajcie, że polska strona internetowa Unibet nie ma prawa funkcjonować w naszym kraju, a więc nawet jeśli uda wam się natrafić na moment, gdy jest dostępna, nie oznacza to, iż możecie legalnie w niej grać. Dopóki Unibet nie uzyska licencji Ministerstwa Finansów, granie u niego nie będzie zgodne z prawem. Tym samym może nas narazić na bardzo przykre konsekwencje z bardzo wysokimi karami pieniężnymi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button