Lotto online – jak grać?

Każdy kiedyś obstawiał dużego lotka. Każdy marzył również o wielkiej wygranej, jednakże wiele osób nie wie, że można teraz to zrobić przez internet. A w jaki sposób? Tego dowiecie się już za chwilę!

Lotto online – jak grać?

Czy wygrana różni się czymś od punktu stacjonarnego?

Otóż nie, ponieważ nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój zakład, czy to w internecie czy stacjonarnie, Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje. Aby zacząć typować kupony lotto online, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę o adresie ,,gry.lotto.pl”, następnie musimy założyć konto, po zalogowaniu się wybieramy grę oraz typujemy liczby, następnie płacimy i gotowe!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Duży lotek online – jak grać?

1. Na początku musimy wybrać sześć z 49 liczb, na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3zł.

2. Graj na wiele losowań albo subskrybuj swój kupon

3. Potwierdź zakup – i gotowe!

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Powinniśmy mieć na uwadze to, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Na forach bukmacherskich ludzie często ostrzegają innych przed takimi stronami. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym.

Zdrapki – czy będzie to nowość w Lotto?

Liczymy na to, iż wkrótce pojawi się jeszcze więcej opcji na stronie Totalizatora, a sama gra będzie jeszcze ciekawsza. Ciekawą opcją na pewno byłby zdrapki Lotto online. Problem w tym, że na ten moment nie wydaje się, by były one w planach. A szkoda, bo przecież wiele zagranicznych portali oferuje takie produkty i one także cieszą się bardzo dużą popularnością!

Legalność lotto online?

To właśnie usługa Lotto online jest wśród Polaków najpopularniejsza i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Jeżeli chcemy mieć pewność, że nie łamiemy prawa, zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto zawsze jest to Totalizator Sportowy. Na pewno nie dziwne spółki mające swoje siedziby w rajach podatkowych jak Cypr, Malta i tym podobne.

Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora? Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button