Na co powinieneś zwracać uwagę przy typowaniu skoków narciarskich?

Skoki narciarskie zwykle szczyt swojej popularności osiągają zimą (co nie jest niczym dziwnym), ale dla tych, co chcą zacząć zarabiać na sportowych emocjach, mamy ten specjalny poradnik! Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które warto jest wziąć pod uwagę, jeśli chcesz obstawiać zakłady na skoki narciarskie!

Na co powinieneś zwracać uwagę przy typowaniu skoków narciarskich?

Sprawdź pogodę przed zawodami!

Prawidłowe odgadnięcie prognozy pogody na dzień zawodów to już połowa sukcesu. W złych warunkach zwykle zdarzają się duże niespodzianki i wynik spotkania może być zupełnie inny od tego, jaki zakładaliśmy, chociaż wtedy też bardziej atrakcyjne stają się kursy, ponieważ sami bukmacherzy nie mają pojęcia, co się stanie. Mimo wszystko, nie warto jest nawet podchodzić do obstawiania skoków narciarskich, jeśli nie sprawdziliśmy uprzednio pogody.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Forma zawodników

Pamiętaj, że zawodnicy, którzy byli jeszcze sezon temu w doskonałej formie nagle mogą pokazać, że całkowicie stracili swoją formę. Nie możemy tego przewidzieć na początku sezonu ani nawet w trakcie sezonu. Zwykle nawet podczas otrzymania samych informacji o ich stanie będzie ciężko wywnioskować, jak naprawdę czuje się dany zawodnik. W końcu skoczek nie przestanie skakać z powodu takich czynników jak choroba, kontuzja, problemy rodzinne itp. Jednak jedyną stałą w tym wszystkim jest to, że legalni bukmacherzy zwykle starają się zwrócić uwagę na to, jak często skakał w ostatnim czasie, oraz ile trenował przed aktualnymi zawodami.

Nowości w zasadach

Zasady skoków często się zmieniają i musisz być na bieżąco, ponieważ znacząco wpływają one na szanse na wygraną. Później, ze względu na zdobycie odpowiedniej wiedzy przez bukmacherów, może to nie być już takie ważne. Pamiętajmy, że nie ma tam przypadkowych ludzi, a często są biegli w samym sporcie, lub znają na tyle skoki narciarskie, aby trafnie przewidzieć zwycięzców w 99% przypadków.

Zakłady na całe drużyny

Wydaje się, że łatwiej jest przewidzieć zwycięstwo całego, pojedynczego zespołu. Jednak w tym przypadku tak wcale nie jest. Z drugiej strony jednak uda ci się przewidzieć wynik zakładu na całe drużyny, to możesz liczyć na naprawdę ogromną wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szukaj niespodzianek!

Wielu graczy boi się przegrać i to zwykle nie doprowadzi cię sukcesu. Jeśli chcesz wygrać, musisz spojrzeć na to inaczej. Aby wygrywać z bukmacherem na skokach narciarskich, trzeba mieć odpowiednią wiedzę, na dodatek warto jest też korzystać z promocji bukmacherskich, które mogą zwiększyć twoje szansę na wygraną, bądź też w razie przegranej częściowo te środki, które przegrałeś, wrócą na twoje konto.

Dodatkowo też możesz korzystać z porównywarki kursów, bądź też rankingów bukmacherskich – wtedy też będziesz mógł znaleźć szybko i wygodnie najwyższe kursy na zakłady u legalnych bukmacherów, przez co wygrana może stać się zdecydowanie wyższą sumą, niż normalnie to byś zakładał wcześniej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button