Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Gdzie warto obstawiać? Jakie są zalety poszczególnych operatorów z branży zakładów wzajemnych? W poniższym artykule przyjrzymy się trzem najlepszym legalnie działającym w Polsce firmom bukmacherskim.

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

LV BET – nowoczesna firma bukmacherska

LV BET działa na polskim rynku bukmacherskim od 2016 roku i posiada licencję Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady wzajemne zarówno przez internet, jak i w punktach naziemnych. Bukmacher ten dał się poznać jako jeden z najbardziej innowacyjnych w naszym kraju. W jego ofercie znajdziemy zakłady na wydarzenia ze wszystkich popularnych dyscyplin sportowych i nie tylko. Obstawiać można też sporty wirtualne i e-sporty takie jak CS: GO, DoTa 2, League of Legends czy Starcraft..

O innowacyjności LV BET dobitnie świadczy również jedna z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych aplikacji mobilnych na rynku. Aplikacja działa na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Zapewnia graczom dostęp do pełnej oferty zakładów wzajemnych LV BET, a także do wpłat/wypłat, oglądania statystyk i śledzenia wyników spotkań na żywo.

Niewątpliwą zaletą LV BET jest funkcja Rapid Pay. Umożliwia ona super-szybie wypłaty pieniędzy – nawet w 10 minut! Z funkcji błyskawicznych wypłat korzystać można 17 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Obsługiwane banki to mBank, Inteligo, PKO, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Idea Bank i Getin Bank.

Najstarsza firma bukmacherska STS

STS, czyli spółka Star-Typ-Sport, to najstarsza i największa w Polsce firma z branży zakładów bukmacherskich. Firma działa już od 1997 roku, a w 2012 uzyskała licencję Ministerstwa Finansów, zezwalającą jej na oferowanie usług przez internet. Na stronie STS.pl każdy powinien znaleźć coś dla siebie – zakłady ustawiać możemy na sporty tradycyjne, e-sporty, a także na sporty wirtualne.

Sama strona jest wyjątkowo przejrzysta, a STS, zgodnie z trendami, ma także swoją aplikację mobilną na urządzenia z oprogramowaniami iOS i Android. 

Ciekawą funkcją, jaką oferuje STS, jest możliwość utworzenia Konta Tymczasowego. Takie konto założymy w dwóch prostych krokach, a da nam ono dostęp do Bonusu Startowego w wysokości nawet 1.200 złotych, zawierania zakładów do kwoty 5.000 złotych, a także zlecania wypłat. Aby założyć Konto Tymczasowe, nie musimy wysyłać żadnych dokumentów ani przechodzić przez czasochłonny niekiedy proces weryfikacji. 

Firma Bukmacherska Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna, podobnie jak STS, na legalnym rynku zakładów wzajemnych online działa od 2012 roku. Jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Logo tej firmy zobaczyć możemy na meczowych koszulkach Legii Warszawa, klubu przez nią sponsorowanego. Fortuna zakłady bukmacherskie to także m.in. oficjalny sponsor I ligi polskiej w piłce nożnej. W 2019 roku, podczas gali Polsatu i Przeglądu Sportowego,  firma została nawet uhonorowana tytułem „Mecenasa Polskiego Sportu”.

Fortuna oferuje swoim klientom szeroki wachlarz zakładów bukmacherskich – zarówno w wersji pre-match, jak i live. Wszystkie funkcje, jakie znajdziemy na stronie eFortuna.pl, dostępne są również za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej. Bukmacher ten przyciąga graczy licznymi promocjami i bonusami. Za wpłatę otrzymamy bonus w kwocie nawet do 1.000 złotych, a na nowych graczy czekają też 20 złotych na start i freebet warty 100 złotych. 


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button