Najlepsze freebety 2019

Obstawianie zakładów sportowych to dobra, emocjonująca rozrywka i możliwość zyskania na swojej intuicji sportowej. Gracze bardzo często próbują różnych sposobów na powiększenie swoich wygranych i chętnie korzystają z wszystkich oferowanych przez firmy bukmacherskie promocji. Bukmacherzy natomiast chcą przyciągnąć jak najwięcej klientów i zaproponować ciekawe promocje na start. Jednym z bonusów, które wykorzystują bukmacherzy jest tak zwany freebet. Czym jest? Jakie są warunki skorzystania z tej promocji?

bonusy freebet
Freebet u legalnych bukmacherów internetowych

Freebet – co to jest?

Freebet to inaczej darmowy zakład. Promocja polega na tym, że koszt opłacenia kuponu spoczywa na bukmacherze. Zazwyczaj freebety są dostępne dla nowych użytkowników albo pojawiają się okresowo i trzeba być zapisanym do specjalnej listy, która gwarantuje otrzymanie powiadomienia o możliwości wykorzystania darmowego zakładu.

Kiedy ma się już przysługujący freebet bez depozytu podarowany od bukmachera, należy sprawdzić, jakie warunki obowiązują i jak je spełnić, żeby freebet był faktycznie darmowy. Bardzo często firmy bukmacherskie nakładają ograniczenia na darmowe zakłady. Zdarza się, że trzeba wykorzystać je tylko w określonych dyscyplinach sportowych albo tylko w jakiejś konkretnej lidze i stosunkowo szybko go użyć.

Gdzie najlepsze freebety w Polsce?

Należy zatem uważnie zapoznać się z tymi ograniczeniami. Jeśli nie są na stronie bukmachera, najlepiej zgłosić się do działu obsługi klienta.

„Freebety czy też darmowe zakłady są lepsze niż promocje od depozytu bo ich obrót jest też o wiele łatwiejszy, nie trzeba grac po wysokich kursach żeby obracać bonus, jest to dużo łatwiejsze i korzystniejsze dla graczy.” – opinia z forum betonline.net.pl

W tej chwili najlepszy freebet ma Polski bukmacher STS. Oferuje on darmowy bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Wystarczy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny: BETONLINE. Po rejestracji na nasze konto zostanie dopisane 29 PLN i możemy za ten bonus obstawiać mecze.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet ma zazwyczaj określoną kwotę , na przykład 50 zł. Oznacza to, że można obstawić 50 zł (zgodnie z warunkami danej promocji) i jeśli kupon okaże się wygrany, wtedy nadwyżka powędruje na konto gracza. W wypadku niepowodzenia – klient nic nie traci.

Taka szansa pozwala na zapoznanie się z zakładami sportowymi nowym graczom, jednak ci gracze, którzy nastawieni są na zysk, starają się mądrze dysponować darmowych zakładem. Warto jest zagrać tę kwotę na dwa zakłady, których kurs wynosi powyżej 1.85. Daje to spore szanse na 85-procentowy zysk z freebetu .

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button