Najlepsze porady dla obstawiających zakłady bukmacherskie

Obstawianie zakładów u buka często wiąże się z tym, że ciężko jest wygrać – w końcu nic dziwnego, z racji tego, że zakłady bardzo często są sprawdzane przez osoby z ogromnym doświadczeniem, oraz jeszcze większą wiedzą na temat gry, niż ma większość graczy. Co więc warto jest zrobić aby częściej wygrywać u buka?

Najlepsze porady dla obstawiających zakłady bukmacherskie

Rejestracja u trzech bukmacherów

Zapewne zastanawiasz się, czy ma to sens? Otóż ma, ponieważ taki sposób da nam trzykrotność premii za zakłady i pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne oferty na obstawianie zakładów sportowych, a jeśli zaczniemy obstawiać wydarzenia niszowe – będziemy mieli na to więcej okazji na to. Jedynym minusem takiego rozwiązania jest to, że będziesz musiał wpłacić trzykrotność normalnego depozytu – bo w końcu bukmacherzy nie są tacy naiwni, aby dać ci obstawiać za darmo.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Obstawianie zakładów na ulubioną drużynę jest błędem

Ale dlaczego? W końcu zapewne wiesz prawie wszystko o swojej ulubionej drużynie – ale to nie jest tak dobry pomysł, jak ci się wydaje. Ma to związek z twoją sympatią dla tego właśnie zespołu, więc w tym przypadku możesz być zbyt skłonny ignorowania wad zespołu, który lubisz, I na przykład nieświadomie nie dopuszczasz do siebie możliwej porażki danego zespołu. Dlatego nie stawiaj na swoją ulubioną drużynę – chyba że zdajesz sobie sprawę z tego, że przegrana jest prawie pewna. Oczywiście w tym przypadku będziesz na pewno podekscytowany taką grą, ale z drugiej strony nie możesz oczekiwać, że odniesiesz sukces w takim zakładzie.

Obstawiaj tylko niszowe sporty

Popularnym mitem jest to, że musisz mieć wystarczającą wiedzę na temat danego sportu, aby wygrywać. To błąd, ponieważ tak naprawdę posiadając tylko wiedzę o danym sporcie niekoniecznie możesz wygrać zakład na nią. Nie mówiąc już o tym, że ważne jest to, aby zdać sobie sprawę, że obstawianie u bukmachera nie jest łatwe. Niestety, jeśli chcesz wygrać na zakładach musisz mieć wszechstronną wiedzę na temat zakładów online.

Oczywiście, niektórzy gracze nie muszą nawet mieć specjalnej wiedzy sportowej, aby wygrać – ale jak to robią? Cóż, mają rozległą wiedzę z zakresu matematyki i potrafią ją wykorzystać w praktyce. W końcu zakłady sportowe i kursy opierają się na prawdopodobieństwie, więc możesz obstawiać i wygrywać bez znajomości sportu, ale jest to głównie zarezerwowane dla tych, którzy mają niezwykłe umiejętności matematyczne oraz analityczne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kasa

Ważne jest, aby określić, ile wydajesz obstawiając zakłady bukmacherskie każdego miesiąca, ponieważ jeśli nie będziesz kontrolować tego, ile wydajesz, to po prostu popadniesz w dług, ponieważ nie zwrócisz nawet uwagi na to, ile wydasz. Dlatego jeśli nie chcesz sobie pozwolić na zakład, możesz przydzielić sobie określoną kwotę zakładu – na przykład włożysz do szuflady 100 zł, a jeśli chcesz postawić, to możesz skorzystać tylko z tej opcji. Nawet jeśli stracisz te sto baksów, budżet twojego domu się nie zmieni, co samo w sobie jest dużą korzyścią dla ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button