Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów bukmacherskich

Sposobów na obstawianie zakładów bukmacherskich jest mnóstwo – jednakże nie każdy z nich jest przecież odpowiedni. Bukmacherzy również często trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o najnowsze sposoby typowania – dlatego też powinniśmy mieć swój własny, niepowtarzalny sposób na obstawianie zakładów bukmacherskich. Dlatego też dziś prezentujemy dla was kilka porad odnośnie sposobów na obstawianie zakładów bukmacherskich!

Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów bukmacherskich
Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów bukmacherskich

Bez planu – daleko nie zajedziesz

Jeżeli chcemy posiadać nasz własny – niepowtarzalny styl obstawiania -to pierwsze co musimy zrobić – to ułożyć sobie plan na obstawianie naszych przyszłych zakładów. Warto jest wtedy wykorzystać wiedzę na temat obstawianej dyscypliny którą chcemy obstawiać (o ile ją mamy). Wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa jest kolejnym aspektem którym musimy wziąć pod uwagę – ale o tym za chwilę. Również świetnym sposobem na uzupełnienie swojej wiedzy są fora bukmacherskie. Ale najpierw opowiemy sobie o pewnych ,,filarach” – naszego własnego sposobu obstawiania zakładów bukmacherskich.

  • Skuteczna analiza bukmacherska to podstawa przy kreowaniu swojego własnego stylu obstawiania zakładów sportowych – bez tego naprawdę ciężko o wygraną.
  • Strona z darmowymi typami (oczywiście z dobrą reputacją) – nie chodzi tu o to, aby papugować po każdym – tylko poszukać ,,elementów” które będą pasowały do naszej ,,układanki” – postarajmy się spojrzeć na to, jaki tok rozumowania przyjmują inni gracze – oraz postarajmy się to przeanalizować.
  • Umiejętne zarządzanie swoimi pieniędzmi – wydaje się to dość proste, jednakże wiele osób o tym po prostu nie pamięta. Odpowiednie zarządzanie kapitałem jest bardzo ważne, z racji tego że jeśli obstawimy w pewnym momencie za dużo – to możemy się pożegnać z całą ciężką pracą – którą włożyliśmy w przygotowanie naszego ,,wielkiego typu”.
Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Obstawiaj (na początku) niskie kursy

Niski kurs równa się niskiej wygranej. Naturalnie taka wygrana nie cieszy tak bardzo, jak na przykład wygranie kilku tysięcy złotych – ale musimy pamiętać że do wszystkiego dochodzi się małymi krokami. Jednakże granie niskich kursów uczy nas zarządzania kapitałem, oraz po prostu – wygrywania z bukmacherem. Dlatego też – na początku warto grać niskie stawki i miarowo stawiać coraz to większe sumy.

Graj single!

Single są najbezpieczniejszą formą typowania zakładów. Obstawiając ten typ zakładów możemy mieć większą pewność, że wygramy – dlatego też można zainwestować w niego więcej pieniędzy. Zakład na singlu powinien być dokładnie przeanalizowany w każdym aspekcie aby zminimalizować ryzyko przegranej, jednakże musimy wziąć pod uwagę to, że porażka i tak może się zdarzyć, ponieważ niespodzianki zdarzają się wszędzie.  

Podsumowując – znajdź własny styl

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich musimy wziąć jedną rzecz pod uwagę – jeśli dany sposób typowania – jest dostępny na internecie w postaci artykułu, posta, bądź poradnika – to bukmacher na pewno już o nim wie. Dlatego też, jeśli chcemy ogrywać bukmachera – musimy mieć własny styl obstawiania, który trzeba non-stop ulepszać – w innym wypadku z wygranej na zakładach sportowych będą nici.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button