Obstawianie zakładów – jak wygrywać?

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest nierzadko trudne do osiągnięcia, z racji tego, że ciężko jest znaleźć I wytknąć błędy bukmacherowi – w końcu nierzadko trzeba po prostu wiedzieć, co się robi – bez tego bardzo ciężko jest wygrać. No właśnie – co musisz więc zrobić, abyś zaczął częściej wygrywać?

Obstawianie zakładów – jak wygrywać?

Aby wygrywać – musisz poświęcić swój czas

No niestety, ale żeby zacząć wygrywać, musisz odpowiednio się do tego przygotować – no I poświęcić na to całkiem spore ilości czasu. Polega to mniej więcej na tym, że musisz się nauczyć, co to jest analiza bukmacherska, jak analizować spotkania, wyniki, oraz doszukiwać się pewnych schematów, które mogą pozwolić ci na wygraną. Niestety, ale z reguły zakłady bukmacherskie to zadanie dla ścisłowców o matematycznym umyśle, którzy potrafią obliczyć każdą zmianę na polu. Pamiętaj jednak, że warto jest też wziąć pod uwagę to, że tutaj też liczy się szczęście – oraz tak naprawdę może to również sporo zmienić.

Jeśli przegrasz

Nigdy nie staraj się odgrywać po nieudanym zakładzie, ponieważ jest to łatwy sposób na uzależnienie się od zakładów sportowych. Jeśli alokujesz środki tak, aby móc kilka razy w miesiącu stawiać mniejsze zakłady, na dłuższą metę, jeśli odpowiednio się przygotujesz, możesz zwiększyć swoje szanse na zarobienie pieniędzy. Pamiętaj, że w tej branży nie ma rzeczy niemożliwych, więc każdy zespół może dziś wygrać. Dlatego jeśli przegrasz, nie graj. Nie ma gorszego sposobu na zarządzanie swoimi środkami niż kontynuowanie obstawiania i powrót do formy po przegranym dniu.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Poznaj definicję kursu

Dlatego jeśli chcesz obstawiać zakłady codziennie, musisz mieć świadomość, że z finansowego punktu widzenia przewidywanie zakładów może być bardzo trudne – jeśli nie wiesz czym są kursy. Podobnie, jeśli chcesz wygrać u bukmachera, nigdy nie powinieneś stawiać na pierwszy mecz ligowy, bo bukmacher jest na tym najbardziej nastawiony, więc błędów jest niewiele. Oczywiście możesz obstawiać te gry, ale emocje są ważniejsze niż zwycięstwo. Pamiętaj, że większe szanse na wygraną będziesz mieć w większej liczbie sub-dziedzin (np. golf). W tych obszarach bukmacherom nie będzie zbytnio przejmować się tym, że ta konkretna dziedzina zarabia na nich, bo tak naprawdę, tak jak wcześniej Jak wspomniano, są nastawieni głównie na wygraną w pierwszej lidze, ponieważ przynoszą bukmacherowi największy zysk.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybierz

To tylko od ciebie zależy, czy będziesz miał ochotę się bawić na zakładach bukmacherskich, czy też będziesz miał ochotę tylko wygrywać. Pamiętaj jednak o tym, że nie można mieć wszystkiego – dlatego też nie zdziw się, kiedy będziesz musiał obstawiać mecze, które cię nie interesują – ale pamiętaj o tym, aby nigdy nie mylić tego z meczami, o których nie wiesz nic. Pamiętaj też o tym, że trzeba mieć szczęście – ponieważ jeśli jego nie masz, to nawet jeśli cała analiza będzie wykonana perfekcyjnie, to twój zakład może się po prostu nie powieść. Dlatego też uważaj na to co robisz, I czasem nie przejmuj się przegranymi, ponieważ dotyczą one dosłownie każdego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button