Poradnik – Jakich czynników unikać podczas gry u bukmachera?

Błędy popełnia każdy i nie ma osoby która by ich nie popełniała. Najważniejsze jest aby się ich uczyć i więcej już nie popełniać tych samych pomyłek. W zakładach bukmacherskich możemy nadziać się niestety na wiele z nich. Natomiast, jakie są to błędy? O nich opowiemy w tym artykule!

Poradnik – Jakich czynników unikać podczas gry u bukmachera?

Zakłady AKO nie są dobrym rozwiązaniem na zarobek

Zakłady AKO są to zakłady które polegają na większej ilości obstawionych typów na jednym kuponie. Naturalnie to gracz decyduje co ma się znaleźć na danym kuponie, a bukmacher o kursach jakie są na zakładach. Jednakże, pamiętajmy o tym, że czym większe kursy bukmacherskie tym większe ryzyko na niepowodzenie zakładu. Tak więc, wielu graczy z tego powodu nie gra na zakładach AKO. Natomiast i tak zwolenników na zakłady AKO jest olbrzymia. Głownem powodem dla którego tak liczna grupa osób obstawia zakłady AKO jest fakt, że na nich da się wygrać bardzo duże kwoty pieniędzy za bardzo mały wkład, ale należy pamiętać, że możliwość wygranych na tego typu zakładach bukmacherskich jest bardzo niewielka. Tak więc jeśli chcecie nie przegrywać swoich pieniędzy to odradzamy wam grać na zakładach akumulowanych, gdyż szansa na powodzenie jest równa zeru.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zaczynając grę nie staruj od zakładów na żywo

Zaczynanie gry na zakładach bukmacherskich od gry w zakładach na żywo jest nie najlepszym pomysłem, ponieważ do tego typu zakładów trzeba mieć trochę doświadczenia. Rozgrywki tam są bardzo szybkie, mowa tutaj ciągłym rotowaniu kursami, ciągłymi zmianami sytuacji i tak dalej. Gracz który nie ma doświadczenia na tego typu grach nie powinien od tego zaczynać, ponieważ jedynie czego może się spodziewać na tych grach to porażki i utraty tym samym pieniędzy. Oczywiście nie negujemy gry w zakładach na żywo, lecz odradzamy tym którzy nie mają doświadczenia w bukmacherce. Zakłady na żywo mają swoje plusy i minusy, między innymi do plusów możemy zaliczyć grę w czasie rzeczywistym podczas rozgrywanego meczu co daje nam podgląd na sytuacje i określeniu danej drużyny czy wygra czy przegra oraz zwiększoną dawkę emocji, natomiast minusy to szybkość zmiany kursów oraz sytuacji co może nie za bardzo współgrać z osobą która nie ma doświadczenia. Należy to wziąć pod uwagę chcąc zacząć grać u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W złości nic nie ugrasz

Będąc złym na porażkę niestety, ale nic nie ugrasz. Jest to bardzo zły doradca który spowodował ogromne przegrane u wielu ludzi. Należy się go wyzbywać i nigdy nie dać ponieść się emocjom. Jest to bardzo ważne, gdyż wielu ludzi już popłynęło na tym i teraz muszą odrabiać swoje straty. Spokój i opanowanie są najlepszymi doradcami i z pewnością to one pomogą Ci w wygrywaniu z legalnym bukmacherem, a w ostateczności stać się doświadczonym graczem, który nie daje się ponieść emocjom.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button