Promocje bukmacherskie – zakłady bez ryzyka

Zakłady sportowe nieodłącznie wiążą się z ogromnymi emocjami oraz przeżyciami, szczególnie kiedy obstawiona kwota jest wyższa niż kilkanaście złotych. Chcąc zmniejszyć ryzyko poniesienia straty oraz bawić się za mniejsze koszty, można w prosty sposób zacząć korzystać z promocji, które oferują różne firmy bukmacherskie dla swoich klientów. Na co warto zwrócić uwagę ? Co przygotowują dla swoich klientów firmy bukmacherskie?

promocje bukmacherskie
Jakie promocje bukmacherskie oferują bukmacherzy internetowi?

Promocje bukmacherskie dla nowych użytkowników

Bukmacherów w Polsce przybywa. Dzieje się tak za sprawą rosnącej popularności obstawiania zakładów sportowych. Dlatego trzeba zawalczyć o nowych klientów i przyciągnąć graczy korzystnymi bonusami i promocjami dla nowo zarejestrowanych.

Z tego powodu większość bukmacherów oferuje zupełnie darmową promocję dla nowych użytkowników, która polega na otrzymanie bonusu na start w ustalonej wysokości. Zwykle jest to 100% dodatkowej wartości od depozytu, czasem jest to 50%.

„Dla mnie najlepsze promocje i bonusy dotyczą podwójnego doładowania do depozytu, czyli wpłacam 500 PLN, a drugie tyle otrzymuję od bukmachera, czyli mam łącznie 1000 PLN na grę.” – typer z forum betonline.net.pl

Darmowy zakład to taka promocja, która pozwala wypróbować bez żadnych kosztów danego bukmachera i być może zyskać na wygranych kuponach. Druga promocja bukmacherska, która jest często wprowadzana, żeby zachęcić nowe osoby do skorzystania z danego portalu to bonus do pierwszego doładowania. Czasami jest to podwojenie wpłaconej kwoty, czasami dodatkowa kwota, na przykład 50 – 100  zł .

Trzeba jednak zapoznać się z regulaminem, ponieważ zazwyczaj ta promocja ma pewne ograniczenia w postaci limitu wysokości bonusu i dodatkowo być może będzie można wykorzystać go do obstawienia kursów powyżej jakiejś wartości, np. 2.01.

Czasem też trzeba wpisać kod promocyjny żeby otrzymać dodatkowe korzyści, takim kodem promocyjnym, który gwarantuje dodatkowe bonusy to: „BETONLINE”

Premie na start to najpopularniejsze formy bonusowania graczy, mimo to można znaleźć także inne promocje u niektórych bukmacherów. Czasami bonusy zdarzają się podczas wielkich wydarzeń sportowych, na przykład Igrzysk Olimpijskich albo związanych z piłką nożną.

Wtedy nawet starzy klienci mogą zyskać. Inne promocje kierowane są do graczy aktywnych oraz takich, którzy trafnie obstawiają swoje kupony i często wygrywają, ponieważ dobrze znają się na sporcie. Tacy eksperci są premiowani, a ranking jest prowadzony na niektórych portalach bukmacherskich.

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button