Rodzaje promocji bukmacherskich

Firmy bukmacherskie oferują swoim graczom liczne bonusy i promocje. Nie ma się co dziwić, ciężko byłoby w inny sposób zachęcić klientów do gry. Bonusy i promocje bukmacherskie zachęcają graczy do założenia konta u danego bukmachera i pozwalają na utrzymanie stałego zainteresowania i regularnego zawierania zakładów. Dzięki bonusom zyskuje nie tylko gracz, ale i bukmacher, gdyż im więcej osób obstawia zakłady za jego pomocą, tym więcej pieniędzy z marży wpływa na jego konto. Jakie są najbardziej popularne bonusy bukmacherskie?

promocje bukmacherskie
Darmowe promocje bukmacherskie w zakładach sportowych online

Bonusy bukmacherskie na start

Bonus na start to najważniejsza z promocji dla nowego gracza. Legalne zakłady bukmacherskie bardzo często korzystają z tego typu promocji, gdyż gracze uwielbiają tego typu akcje promocyjne. Dzięki temu firmy mogą pozyskać wielu nowych klientów. Bonusy powitalne możemy podzielić na trzy główne typy: freebet, cashback i bonus od kwoty depozytu. Niektóre z tych promocji wymagają kody bonusowe, które wpisuje się podczas rejestracji. Zwykle taki kod bonusowy to: BETONLINE. On gwarantuje dodatkowe korzyści.

Freebet

Freebet to bonus, który nie wymaga depozytu. Jest to rodzaj prezentu w postaci kwoty, którą możemy przeznaczyć na obstawienie zakładów sportowych. Freebety oferowane są najczęściej nowym graczom, choć zdarza się także, ze bukmacher oferuje darmowe zakłady także stałym graczom. Wygrane z freebetu zazwyczaj nie są obłożone dodatkowymi warunkami. Pieniądze, które wygramy na kuponie obstawionym w formie freebetu zazwyczaj bezpośrednio trafiają na nasze konto. Freebet jako darmowy zakład to bardzo atrakcyjny bonus, gdyż nie trzeba inwestować swoich pieniędzy, żeby móc coś wygrać.

bonus sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback

Cashback zwany jest także zakładem bez ryzyka. Polega on na tym, że grający otrzymuje od bukmachera możliwość zagrania za swoje pieniądze specjalnego typu zakładu. Jeśli kupon okaże się wygrany, to otrzymujemy nasze pieniądze z wygranej, a jeśli będzie przegrany to dostaniemy zwrot postawionej stawki. Cashback jest zakładem pozbawionym ryzyka, gdyż nie musimy martwić się o stratę naszych pieniędzy.

Cashback bardzo często jest wykorzystywany jako bonus na start i niektórzy bukmacherzy oferują swoim graczom naprawdę duże kwoty. Niestety, bonusy tego typu bardzo często są obarczone dodatkowymi uwarunkowaniami. Żeby móc wypłacić wygraną z takiego bonusu, kwotę najczęściej trzeba parę razy obrócić. bardzo często cashback posiada też ograniczenia w postaci minimalnego kursu na kuponie i ilości trafionych zdarzeń.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najbardziej popularny rodzaj bonusu na start, który znajdziemy wśród polskich bukmacherów. Jest to po prostu dodatkowa pula pieniędzy, którą otrzymuje od bukmachera każdy nowo zarejestrowany użytkownik. Zazwyczaj jest to kwota równa ilości wpłaconych na konto środków z górnym limitem. Bukmacherzy mają różne limity, ale są one zazwyczaj bardzo duże. Dostaniemy zazwyczaj dodatkowe 500 do 1000 złotych. Przykładowo bukmacher Etoto ma obecnie najwyższy bonus 200% do 1000 PLN, taka oferta trafia się bardzo rzadko.

Niestety kwota ta bardzo często jest obwarowana dodatkowymi warunkami, które są dość wyśrubowane. Aby kwota mogła zostać wypłacona na konto bankowe grającego, trzeba ją zazwyczaj obrócić kilka razy i w dodatku w ograniczonym czasie.

Są to trzy główne rodzaje bonusów, oferowanych nam przez bukmacherów na początku naszej przygody z obstawianiem. Zdecydowanie najlepszy jest freebet, ale spotyka się go dość rzadko. Bonus od depozytu jet natomiast najczęściej występującą bukmacherską promocją. 

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button