Rzeczy, o których każdy gracz zakładów bukmacherskich powinien wiedzieć

Każdy, kto po raz pierwszy obstawiał zakłady bukmacherskie czuł ten dreszczyk emocji, niepewność czy się uda, oraz wiele innych, ciekawych emocji. Naturalnie większość swój pierwszy zakład przegrała, jednakże tą sytuację można by było zmienić w wygraną, gdyby tylko nasz gracz znał te informacje, które przedstawiliśmy wam poniżej!

Rzeczy, o których każdy gracz zakładów bukmacherskich powinien wiedzieć

Planowanie swoich typów to podstawa zarabiania na zakładach bukmacherskich

Ułożenie odpowiedniego planu na obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów – powinniśmy się skupić na naszych bieżących typach, a dopiero z czasem – kiedy już będziemy regularnie wygrywać z bukmacherem – na naszych przyszłych typach bukmacherskich. Jeśli już o skupieniu uwagi mowa, to musimy pamiętać o tym, żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. Może się to nam bardzo przydać w obstawianiu zakładów bukmacherskich na żywo – które mimo że są o wiele trudniejsze w trafnym przewidzeniu – to za to są o wiele bardziej ,,opłacalne”.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Wyciąganie wniosków

Tak naprawdę nie ważne, czy jesteś doświadczonym typerem, czy też nie, musimy powiedzieć sobie również o porażkach, ponieważ, to nieprawda, że dobrzy gracze nie przegrywają. Po prostu robią to rzadziej. Obecność takich czynników jak szczęście czy losowość w obstawianiu zakładów oznacza, że nawet gracze mogą się czasem pomylić i ,,utopić” kupon. Jednakże unikanie porażek za wszelką cenę jest błędem, z racji tego że musimy pamiętać o tym, że każdy przegrywa, a sama idea zakładów bukmacherskich obraca się wokół niepewności. W końcu, kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana.

Wiedza na temat legalnych bukmacherów

Na ten moment mamy około 18 legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Bukmacherka to w końcu niezły biznes, dlatego też konkurencja dla innych, legalnych bukmacherów stale się powiększa. W zeszłym roku licencję ministerstwa finansów na obrót zakładami bukmacherskimi otrzymali BestBet24 oraz Polski Bukmacher Sp. z o.o. Jeśli chodzi zaś o firmy, które aktualnie czekają na wydanie swoich licencji to są takie firmy takie jak Superbet czy Okbet – lecz każdy chyba wie, jak funkcjonują urzędy (a w tym nasze Ministerstwo Finansów) – dlatego też, nie wiadomo tak naprawdę kiedy ci bukmacherzy takową licencję otrzymają.

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko – takie fora mogą być bardzo przydatne, aby poznać różne taktyki typowania zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button