Sporty wirtualne – czy warto je obstawiać?

Z powodu pandemii coraz więcej osób obstawia zakłady na sporty wirtualne. Zapewne zastanawiasz się – dlaczego? Otóż to bardzo proste, z racji tego że zakłady na sporty wirtualne jako jedyne są dostępne u bukmacherów przez 24/7 – 365 dni w roku. Ale skoro są tak dostępne, to czy warto jest je obstawiać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Sporty wirtualne – czy warto je obstawiać?

Co można obstawiać na zakładach wirtualnych?

Naturalnie najpopularniejsza w sportach wirtualnych jest piłka nożna. Nie jest to jednak jedyna opcja. Możesz także starać się przewidywać mecze w tenisie, koszykówce i innych dziedzinach sportowych. Bardzo popularne są również wyścigi zwierząt. Tutaj gonitwy psów lub koni to bardzo popularny wybór wśród nowych graczy. Oczywiście nie jest wymagana żadna wiedza w tych sportach. W rzeczywistości ostateczny wynik zależy w dużej mierze od algorytmu.

Zalety obstawiania zakładów na sporty wirtualne

Wiele osób decyduje się również na udział w wyścigach konnych czy psich wyścigach, z racji tego, że nie są one dostępne z reguły w normalnych zakładach. W porównaniu z rzeczywistą grą nie różnią się one zbytnio od tego, na co można postawić.

Możesz także swobodnie obstawiać handicapy lub dokładne wyniki. Dodatkowo spotkania zwykle nie trwają zbyt długo, bo statystycznie jest to około 7-15 minut. Biorąc pod uwagę ten aspekt meczów piłki nożnej, w porównaniu z prawdziwymi meczami piłkarskimi, czas trwania jest znacznie krótszy.

Gdzie można w Polsce legalnie obstawiać sporty wirtualne?

Otóż legalni bukmacherzy, którzy oferują zakłady na sporty wirtualne to : STS, Betfan, Fortuna i Betclic. Naturalnie z czasem na pewno będzie ich więcej, ale na ten moment tylko tylu bukmacherów oferuje zakłady na sporty wirtualne.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Czy warto jest grać na zakładach wirtualnych?

Przede wszystkim należy go traktować jako formę rozrywki, czyli oderwanie się od zwykłych wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy politycznych. Należy podkreślić, że ostateczne wyniki tutaj w dużej mierze opierają się na algorytmach. Dlatego wynik może być całkowicie nieoczekiwany. Nie ma wątpliwości, że gracze, którzy wybiorą prawdziwe dyscypliny, będą mieli większe możliwości dokładniejszego określenia potencjału konkretnego zawodnika lub drużyny, więc jeśli myślisz o tym, że będziesz w stanie zarabiać na zakładach wirtualnych – to lepiej pomyśl o tym dwa razy.

Naturalnie najlepiej jest obstawiać ten rodzaj zakładów akurat wtedy, kiedy nie masz nic lepszego do zagrania, ponieważ regularne obstawianie zakładów na sporty wirtualne ci się po prostu nie opłaci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne

Oczywiście każdy bukmacher, który oferuje sporty wirtualne do obstawiania, ma w swojej ofercie okresowe promocje, które możesz wykorzystać na zakłady wirtualne. Pamiętaj jednak o tym, że zwykle zmieniają się one z czasem, z racji tego żeby bukmacher mógł przyciągnąć większą ilość klientów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button