STS – najlepszy bukmacher w Polsce?

Istnieje wiele firm bukmacherskich w Polsce, jednakże niewiele z nich ma Polskie korzenie, oraz zostało założonych w Polsce. Jednym z nich jest jednak STS, założony w Katowicach. Główna ich siedziba, jest (dla mieszkańców centralnego śląska – którzy znają Katowice) za trzema stawami. Zabawne jest czasem tam przechodzić, wiedząc, że jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce ma siedzibę właśnie tam. No ale przejdźmy do tematu przewodniego.

STS – najlepszy bukmacher w Polsce?

Zanim zaczniemy o STS – może opowiemy o tym, czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to ,,gra”, w której gracz próbuje przewidzieć jaki będzie wynik danego spotkania sportowego. Tego typu forma zarobienia pieniędzy jest bardzo często wybieranym sposobem na dodatkowe pieniądze. Po wpisaniu w Google frazy „Jak szybko zarobić pieniądze?” jedną z polecanych opcji jest właśnie typowanie wyników na stronach bukmacherskich. Wymagania są niewielkie: gracz musi mieć ukończone 18 lat, posiadać gotówkę, którą chce zacząć operować aby się wzbogacić i minimalną wiedzę w zakresie sportu. Oczywiście im większą świadomość odnośnie możliwości reprezentacji na przykład w piłce siatkowej posiada gracz tym większą ma szansę, że trafniej obstawi wynik meczu, a co za tym idzie – wzrasta szansa na wygraną.

Brzmi jak świetny sposób na dorobienie „kilku groszy” na przykład na dodatkowe wydatki, odłożenie pieniędzy na wakacje, remont, bądź cokolwiek czego w danej chwili potrzebujemy. Zakłady bukmacherskie stają się popularne, ponieważ siedząc przed monitorem komputera jesteśmy w stanie operować swoją gotówką i jeśli dopisze nam szczęście pomnażać ją. Brzmi atrakcyjnie, prawda? Lecz musimy jednak pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci, dlatego też na początku warto obstawiać niewielkie pieniądze, dopiero wraz ze stopniowym nabieraniem doświadczenia powinniśmy obstawiać wyższe kwoty.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

STS – bukmacher z tradycjami

Założony w Katowicach w 1997 roku, Star-Typ Sport to największa firma bukmacherska w Polsce. W 2018 roku firma posiadała 47% udziału w rynku bukmacherskim w Polsce, co czyni go numerem w tej dziedzinie. Jeśli chodzi zaś o witrynę STS, to możemy liczyć na przejrzysty interfejs, jeśli zaś chodzi o aplikację, to ułatwia ona sporo typowanie wyników i puszczanie kolejnych kuponów. Liczne formy bonusów dodatkowo zachęcają do korzystania z usług katowickiego bukmachera. Dodatkowe profity możemy tu dostać na start lub za częstotliwość gry. Dodatkowo STS mocno wspiera e-sport, a ich oferta bukmacherska w tej dyscyplinie jest najlepiej rozwinięta w Polsce.

STS to bukmacher, który może się pochwalić długoletnią działalnością i, co za tym idzie, zaufaniem klientów. Firma ta jest marką samą w sobie i na pewno jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw na tym polu. Być może jej kursy powinno się raczej zakwalifikować jako średnie, a nie najwyższe, ale STS jest bardzo korzystny, gdy w grę wchodzą hity dnia. Poza tym opinia największego bukmachera w Polsce też robi swoje. STS daje stabilność, którą warto wykorzystać planując długofalowe związanie z jedną firmą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button