STS – wszystko, co musisz wiedzieć o firmie

STS – wszystko, co musisz wiedzieć o firmie

Chociaż wiesz, że ta firma bukmacherska jest sponsorem m.in. narodowej reprezentacji w piłce nożnej mężczyzn, to i tak obawiasz się przed założeniem konta? Czy STS jest legalny? Czy można tam swobodnie grać oraz wypłacać pieniądze? Jakie promocje są zaś oferowane przez tego buka? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to zapraszamy do przygotowanego przez nas na tę okoliczność poradnika.

STS jest legalny

Nie do końca wiesz, czy STS jest bezpieczny? Obawiasz się tego, że założysz konto, a potem np. otrzymasz pismo, że jesteś wzywany na jakieś przesłuchanie itp.? Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca. W 100% jest to bowiem legalna, uczciwa firma bukmacherska. Dlaczego jednak nie mamy do tej sprawy żadnych wątpliwości? Warto wiedzieć, że STS działa na rynku już od 1997 roku. Od pewnego okresu oferuje swoje usługi także poza granicami Polski. Co jeszcze się liczy? To, że ta firma bukmacherska od samego początku chętnie kooperuje z przedstawicielami Ministerstwa Finansów. Warto dodać, że wprowadzenie zmian w Ustawie Hazardowej nic na tej płaszczyźnie nie zmieniło. STS działał i wciąż działa legalnie. Możesz to sprawdzić np. na stronie internetowej tego bukmachera. Co jeszcze jest ważne? To, że tej firmy nie ma w rejestrze domen zakazanych.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego

Wnioski nasuwają się zatem same. Możesz swobodnie zarejestrować konto w tym bukmacherze. Warto to zrobić. W końcu dzięki temu będziesz mógł zainkasować fajne promocje. Zastanawiasz się, jak odebrać bonus bez depozytu w STS? Bo przecież jest to jedna z oferowanych opcji. Aby stać się posiadaczem tego bonusu, musisz założyć konto. W czasie realizowania tej czynności należy zaś wpisać kod promocyjny. Hasło to „PEWNE25”. Dozwolone jest wpisywanie go dużymi albo małymi literami. Jeśli to zrobisz, otrzymasz 25 PLN. I nie będziesz musiał wykonywać nawet jednego depozytu. Nie są to może żadne „kokosy”, ale masz okazję zainkasować te pieniądze bez większego trudu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus 100% do 1200 PLN cieszy się dużym zainteresowaniem

To jednak nie wszystko, co przygotował dla nowych graczy bukmacher internetowy STS. Jeśli zdecydujesz się na zrealizowanie pierwszego depozytu, to czeka na Ciebie jeszcze bardziej hojna promocja. Warto w tym miejscu natomiast wyjaśnić, że te bonusy się, na szczęście, ze sobą nie wykluczają. Możesz zatem swobodnie, legalnie skorzystać z obu tych opcji. Nowoczesna firma bukmacherska STS oferuje aktualnie 100% do 1200 PLN. Od tego, ile wpłacisz, zależy to, ile potem otrzymasz bonusu. Maksymalnie możesz w tym aspekcie zainkasować 1200 PLN. Pamiętaj, że obie opisywane dzisiaj promocje muszą być obrócone. Dopiero potem będziesz mógł w 100% swobodnie skorzystać z pieniędzy. Jakie są najważniejsze warunki? Należy zagrać kupony o minimalnych kursach 1,91 (za trzykrotność otrzymanej sumy). Jeśli chodzi o obrót, to wliczają się tylko wygrane opcje. Warto zatem naprawdę solidnie podejść do selekcji wydarzeń umieszczanych potem na kuponach.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button