Top 3 bukmacherów w 2020 roku

Wybór najlepszego bukmachera w Polsce jest zadaniem dość ciekawym, z racji tego że co prawda być może i czołówka jest dosyć stała, jeśli chodzi o ,,uczestników” jednakże walki o miejsca cały czas trwają. W końcu jest kilka firm bukmacherskich, które wyróżniają się od innych, więc kto zakwalifikował się do naszego top 3? Tego dowiecie się już za moment!

Top 3 bukmacherów w 2020 roku

Numer 1 : Star-Typ-Sport

Od kiedy tylko ta Polska firma zaczęła istnieć, walczy ona z Fortuną, wystarczy że spojrzymy na inwestycję obu firm w stworzenie świetnej oferty do obstawiania dla swoich graczy. Również, co ciekawe, te firmy bukmacherskie oferują swoim typerom możliwość oglądania transmisji na żywo, nawet z ich aplikacji mobilnych.

U legalnego bukmachera sts możemy postawić dowolny zakład z jego oferty, na przykład – zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, zakłady live oraz ,,prematch” na sporty wirtualne. Na witrynie tego bukmachera istnieje ciekawy dodatek, mianowicie jest to czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami. Płatności u tego bukmachera możemy dokonać  przez PayU bądź Skrilla , a wypłaty za pomocą usługi STSpay. Jeśli chodzi zaś o promocje , to STS na 2020 rok przygotował :

– Freebet który można dostać za darmo, czyli aż 29 złotych bez depozytu do wykorzystania na obstawianie zakładów. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl trzeba wpisać kod rejestracyjny o nazwie “BETONLINE“.

– Pomnożenie pierwszej wpłaty o maksymalnie 1200zł

– wiele innych promocji i bonusów!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Numer 2 : legalny bukmacher Fortuna

Fortuna to jedna z największych firm bukmacherskich, które zdecydowały się rozszerzyć ofertę na nasz kraj. W końcu wielu graczy uważa Fortunę za jednego z najlepszych bukmacherów. Przechodząc jednak do bonusów – zakładając u Fortuny konto, możemy odebrać specjalny bonus powitalny na start.

W ramach bonusów dla nowych graczy bukmacher Fortuna przygotował freebet bukmacherski oraz zakład bez ryzyka. Fortuna może również pochwalić się ogromnym udziałem na Polskim rynku. Bez przerwy rywalizuje z firmą STS o miano najlepszego bukmachera w naszym kraju. Jeśli chodzi o stronę internetową tego bukmachera – to jest ona intuicyjna w obsłudze i nie sprawia większych kłopotów pod tym względem. Jednakże według nas, z racji tego że Fortuna nie jest rodzimą, Polską firmą, to ląduje ona na miejscu 2.

Numer 3 : Betclic

Betclic to pierwszy zagraniczny bukmacher, który postanowił w naszym kraju zadziałać wyłącznie w internecie i to pod tą samą nazwą, co w innych krajach. Jeżeli ktoś kiedykolwiek obstawiał mecze przez internet, na pewno słyszał o tej marce. Betclic sponsoruje, między innymi, piłkarskich mistrzów Polski Piasta Gliwice. Co do bonusów od Betclic to każdy nowy gracz otrzymuje bonus powitalny, który jest cashbackiem. Wystarczy że postawimy kupon i w razie przegranej – otrzymamy pełny zwrot stawki do kwoty 550zł. Kod promocyjny na cashback 550zł to : ,,KOD550”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button