Zakłady bukmacherskie – porady dla nowicjuszy 

Wielu graczy zaczyna obstawiać zakłady w nadziei na wielkie zyski, nie wiedząc czym w ogóle są zakłady sportowe. Aby być efektywnym typerem potrzebna jest wiedza którą zdobędziesz czytając nasz nowy materiał przygotowany specjalnie dla nowicjuszy!

Jakich błędów najlepiej nie popełniać na zakładach bukmacherskich?
Zakłady bukmacherskie – porady dla nowicjuszy 

Zakłady sportowe – czym jest popularne typowanie?

Typowanie to w prostych słowach próba odgadnięcia tego w jaki sposób zakończy się dane wydarzenie sportowe. Przykładowo, na wynik spotkania dwóch drużyn piłkarskich składa się mnóstwo elementów i czynników, często losowych, których czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dogłębna analiza danego spotkania zdecydowanie zwiększa nasze szanse na wygraną, jednak ogranie bukmachera nie jest takie proste, głównie ze względu na wyżej wymieniony element losowy każdego spotkania sportowego.  Analiza jest bardzo żmudnym i wymagającym zadaniem, które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia. Dlaczego tak to wygląda? Mówimy tutaj o pokonaniu potężnych spółek zajmujących się zakładami sportowymi, a konkretniej na zarabianiu na nich, czyli zarabianiu na przegranej graczy. Do pokonania mamy cały sztab ekspertów sportowych i algorytmy komputerowe które typują dla buka jak najdokładniejsze wyniki, tak aby zmaksymalizować jego szansę na wygraną. 

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Analiza bukmacherska – klucz do sukcesu?

Prawda jest krótka i prozaiczna – bez analizy nie ma wyników. Oczywiście pojawiają się wyjątki które tylko potwierdzają regułę. Każdy z nas zna kogoś kto wszedł do salonu bukmacherskiego z dychą w kieszeni i zrobił z tej dychy sporą sumkę. Są to jednak wyjątki, wyjątki stojące na fundamentach szczęścia i na niczym więcej. Jeśli chcesz grać efektywnie i skutecznie musisz sporządzać analizę bukmacherską na każde spotkanie które typujesz. Jeśli mówimy o typowaniu dwóch drużyn piłkarskich najlepiej będzie zacząć od sprawdzenia tego czy drużyny już ze sobą grały. W drugim kroku zbadaj skład obu drużyn. Kontuzje, absencje treningowe, duże wygrane czy nawet życie prywatne – to wszystko wpływa na aktualną formę zawodnika i może bezpośrednio zaważyć o losach danego spotkania. Im więcej informacji zdobędziesz tym lepiej będziesz mógł oszacować wynik. Pamiętaj jednak, że nawet najlepsza analiza nie spowoduje, że spotkanie odbędzie się przy zerowym elemencie losowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typowanie – zabawa czy poważne zajęcie?

Musisz zadać sobie pytanie – po co obstawiam? Jeśli robisz to typowo rozrywkowo, dla zabawy, musisz liczyć się z tym, że często będziesz tracił. Najlepszym pomysłem w tej sytuacji byłoby przeczytanie jakich błędów nie popełniać przy obstawianiu zakładów. Jeśli natomiast oddajesz się typowaniu i obierasz sobie nową drogę życiową, drogę bukmachera, to pamiętaj – nie tylko wygrane. Wielu graczy zapomina o podstawowej zasadzie która mówi aby grać tylko za pieniądze które można stracić. Duże wygrane cieszą, ale duże straty mogą Cię pogrążyć finansowo jeśli nie podejdziesz do typowania odpowiedzialnie i z chłodną głową.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button