Twój doradca w zakładach sportowych

Poradnik bukmachera

Bonusy bukmacherskie – jak z nich korzystać?

Podmioty hazardowe bardzo często oferują Klientom rozmaite promocje. Możesz z nich skorzystać np. po zarejestrowaniu konta. Chcesz stać się członkiem społeczności ETOTO, LV Bet, czy Betfan? W takim razie tym bardziej zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu. Dowiesz się z niego bowiem, co jest oferowane przez te firmy bukmacherskie i jak można zdobyć bonusy.

Co oferuje ETOTO?

Masz zamiar w najbliższym czasie zdecydować się na bukmachera ETOTO? Ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Gdyby było inaczej, to nie byłaby ona na co dzień promowana przez takie znane osobistości, jak chociażby Mateusz Borek, czy Tomasz Smokowski… Okazuje się, że oferta powitalna dla nowych Klientów robi bardzo pozytywne wrażenie. W końcu możesz otrzymać bonus 200% do poziomu 200 PLN. W tym momencie pewnie zastanawiasz się, jakie są najważniejsze warunki? Chcesz bowiem w najbliższym czasie zainkasować ten etoto bonus? Na początek należy zarejestrować swoje konto. Potem gracze powinni zrealizować pierwszy depozyt. Możesz wpłacić nawet jedną złotówkę, a i tak otrzymasz bonus. Maksymalna opcja to zaś 200% do 200 PLN. Jakie są natomiast warunki, jeśli chodzi o obrót? Zainteresowani tym zagadnieniem gracze powinni obstawić w przeciągu jednego miesiąca za sześciokrotność otrzymanej sumy. Do obrotu są zaliczane kupony pojedyncze oraz akumulowane. Pamiętaj, że minimalny kurs na kuponie musi wynosić 2,20. To nie wszystko. Dodatkowo ta firma bukmacherska zastrzega sobie, by kurs każdej sekcji wynosił co najmniej 1,30.

Atrakcyjne bonusy w LV BET

W tym podmiocie hazardowym także nie brakuje wielu bonusów. Nie wiesz jednak, jak z nich skorzystać? Na początek klasyka, czyli konieczność założenia konta. Potem trzeba dokonać depozytu. Na szczęście możesz to zrobić szybko i zarazem bardzo intuicyjnie. Okazuje się, że oferta powitalna w LV BET jest wyjątkowo hojna. Ta firma bukmacherska gwarantuje bowiem łącznie… 3333 PLN. W przypadku pierwszego bonusu możesz zainkasować 1500 PLN. To nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie drugiego depozytu, to będziesz mógł zainkasować dokładnie tyle samo. Co jeszcze zasadniczo oferuje ten podmiot hazardowy? To także zakład bez ryzyka w kwocie 333 PLN. Jak zaś łatwo policzyć, w sumie możesz zainkasować rzeczywiście 3333 PLN w formie oferty powitalnej od LV BET. W przypadku ostatniego bonusu trzeba (w czasie dokonywania depozytu) zaznaczyć opcję „Zakład bez ryzyka”. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki do tego właśnie poziomu.

Co zapewnia nowym Klientom Betfan?

A może planujesz niedługo zarejestrowanie konta w firmie bukmacherskiej Betfan? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to także masz okazję zainkasować świetne bonusy. Jak z nich skorzystać? Na pewno nie obejdzie się bez założenia konta. Potem trzeba jeszcze wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Kolejnym krokiem jest zrealizowanie depozytu. Maksymalnie w ramach pierwszej promocji możesz zaś zainkasować cashback do 600 PLN. Dodatkowo masz okazję potem otrzymać zakład bez ryzyka (70 PLN) i podwojenie kolejnego depozytu do 1000 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *