Bukmacherzy: kody bonusowe 2019

Czy wiesz, że niemal każdy legalny bukmacher posiada specjalny kod bonusowy, który sprawia, że po jego wpisaniu otrzymujemy dodatkowe korzyści? Jakie? np. darmowy zakład, freebet czy większy bonus od pierwszej wpłaty depozytu.

kody bonusowe 2019
Jaki kod bonusowy do bukmachera 2019?

Jaki kod bonusowy do bukmachera?

Kody bonusowe są zazwyczaj standardowe, to znaczy po wpisaniu jednego i tego samego kodu, każdy bukmacher doda nam czegoś do naszego konta bukmacherskiego.

Na przykład legalny bukmacher Fortuna po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego zaproponuje nam dodatkowe punkty, które potem możemy wymienić na gotówkę w punkcie stacjonarnym tego bukmachera, fajnie prawda?

Jeszcze jeden przykład? Proszę bardzo, Totolotek to bukmacher którego wszyscy chyba znają, da nam 50 PLN więcej do depozytu jeżeli użyjemy podczas rejestracji kodu bonusowego! Rozumiecie? aż 50 PLN tylko za to, że wpiszemy kod bonusowy.

bonus sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„Zawsze wpisuje kod promocyjny jak rejestruję się u bukmachera, czasami dostaję 20 PLN, a czasami nawet 50 PLN na darmowy zakład, wszystko to oczywiście za darmo.” – opinia z forum betonline.net.pl

Takich przykładów jest oczywiście więcej, bo również bukmacher Forbet, Totalbet, eTOTO i kilku innych bukmacherów za wpisanie kodu promocyjnego zaoferują nam dodatkowe korzyści. Tak wiele za tak mało.

Ok, ale jaki jest ten kod bonusowy? Co musze wpisać żeby otrzymać te wspaniałe promocje i dodatkowe bonusy? To proste, wystarczy, że podczas rejestracji u któregoś bukmachera zostaniesz poproszony o wpisanie kodu bonusowego lub promocyjnego wpiszesz ten kod:

Specjalny kod bonusowy: BETONLINE

Zapamiętaj ten kod, on otworzy drzwi do każdego legalnego bukmachera w Polsce, po wpisaniu tego kodu podczas rejestracji dostaniesz dodatkowe bonusy i promocje za darmo.

W Fortunie po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 115 PLN na darmowy zakład!

Kod bonusowy

Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online. Kod promocyjny do bukmachera, który daje dodatkowe korzyści jak zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu.

Kody promocyjne

Back to top button