Twój doradca w zakładach sportowych

Poradnik bukmachera

Jak e-sport radzi sobie na zakładach bukmacherskich?

Każdy fan świata e-sportowego zapewne ma swoje ulubione eventy związane z turniejami gier online. Ale co ma bukmacherka do świata e-sportowego? Tego dowiecie się już za chwilę!

Kto wspiera zawody e-sportowe?

Zakłady e-sportowe wspiera większość legalnych bukmacherów w Polsce. Bardzo dobrą ofertę na podobne wydarzenia znajdziemy u Fortuny, LVbet oraz STS. Ostatni wymieniony bukmacher współpracuje nawet z Polską Ligą E-sportową i dysponuje ciekawą ofertą na ESL Mistrzostwa Polski. Większość bukmacherów internetowych pozwoli nam obstawić każdy ważniejszy turniej oraz ciekawe typy w e-sporcie. Polska również jest ważnym punktem na europejskiej mapie e-sportu. W naszym kraju rozgrywa się wiele ważnych turniejów. 

Mnóstwo ciekawych imprez e-sportowych zaczyna się na początku lutego, marca, maja oraz września. W tych miesiącach warto być szczególnie czujnym. Pamiętajmy, że wcześniej przeanalizowane wydarzenie daje większe szanse na znalezienie ValueBeta. Pamiętajmy, że zakłady na esport nie mają nic wspólnego z sekcją sportów wirtualnych.

bonus esport

Cierpliwość

Zacznijmy od tego, że cierpliwość jest cnotą każdego gracza liczącego na regularne zyski. Obstawianie zakładów bez ładu i składu prędzej czy później prowadzi do straty wszystkich pieniędzy. Żelazną reguła skutecznego obstawiania brzmi: Jakość, a nie ilość. Znacznie lepszym pomysłem jest obstawienie jednego dokładnie przeanalizowanego zakładu, niż tworzenie kilku kuponów idąc po łepkach bez dokładniejszego sprawdzenia typów. Graczy, który liczy na zyski musi być zatem cierpliwy. Należy bardzo rozsądnie i starannie dobierać obstawiane zakłady, znać systemy prawidłowego stawkowania, a także dysponować sporą wiedzą. 

E-sport a bonusy bukmacherskie

Naturalnie wiele osób zastanawia się, czy istnieje możliwość odebrania bonusów bukmacherskich na obstawianie e-sportu. Oczywiście że tak, jednakże zależy to od popularności danego spotkania e-sportowego, oraz tego, jak bukmacher podejdzie do danego turnieju. W większości tacy bukmacherzy jak STS proponują wiele ciekawych promocji bukmacherskich na e-sport, jednakże często musimy wstrzelić się odpowiednio w okazje, aby je wykorzystać.

IEM

Intel Extreme Masters – czyli IEM, to jedna z najpopularniejszych imprez e-sportowych odbywających się na terenie naszego kraju, a żeby bardziej wam to jeszcze przybliżyć, to na Śląsku, w Katowickim spodku. Jak widać od 2013 roku Śluński placek zyskał nową funkcję, goszcząc wielu przybyszów z różnych krajów, którzy przybywają aby kibicować swojej ulubionej drużynie w rozgrywkach CS:GO, LoLa bądź innych popularnych gier. Niestety w tym roku IEM się nie odbył, przesunięcie imprezy na dalszy okres roku nie wchodziło w grę, więc prawdopodobnie następny IEM jaki będziemy w stanie oglądać to ten w 2021 roku. Stało się to ze względu na obawę wojewody śląskiego, który uniemożliwił odbyciu się tej imprezy masowej, dlatego też mimo iż w Katowicach IEM się nie odbył, to ,,udało” się odtworzyć go w internecie, w końcu gry komputerowe to rozgrywka online, więc ostatni IEM oglądała rekordowa ilość osób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *