Twój doradca w zakładach sportowych

Poradnik bukmachera

Jakich błędów najlepiej nie popełniać na zakładach bukmacherskich?

Łatwo jest mówić – popełnianie błędów. Jednakże najczęściej skorygowanie tych problemów wymaga czasu oraz dedykacji, bo w końcu jeśli raz czegoś się nauczyliśmy, to jeśli robimy to nie tak, trzeba będzie to zmienić. A to nie jest już takie łatwe. Jakich więc błędów powinniśmy się wystrzegać na typach sportowych?

Strategia – ,,unikania porażek” jest po prostu głupia

Pierwszy błąd obstawiających zakłady sportowe to strach przed porażką. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie da się nie przegrać na typach sportowych. Ze względu na ten strach niewielu graczy podejmie „ryzyko” wygranej, ponieważ obawiają się utraty zakładu. Niestety w sporcie istnieje przypadkowość, więc nikt nie może być naprawdę pewien wyniku zakładu lub gry. Dlatego myślenie, że najlepszą strategią jest unikanie porażek, jest całkowicie błędne.

Darmovy bonus STS

Wybór tego bukmachera – który ma gorszą ofertę od innych

Obecnie na polskim rynku działa ponad 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy z różnych dziedzin (piłka, kosz etc). Niektórzy nawet umożliwiają stawianie na wydarzenia religijne. W tym przypadku błędem jest nie sprawdzanie aktualnych ofert promocyjnych buków na rynku, co prowadzi do ignorowania całkiem ciekawych bonusów, takich jak darmowe zakłady, na których można postawić zakłady i ewentualnie wygrać więcej pieniędzy. 

Prawie każda firma oferuje promocje za darmo, co wydaje się być bardzo atrakcyjną opcją. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, „skąd się to tak naprawdę bierze?” W końcu pieniądze nie spadną z nieba, co jest całkowicie zrozumiałe dla większości ludzi. No cóż, bukmacher musi w jakiś sposób te zainwestowane pieniądze odzyskać, więc po znalezieniu odpowiedniej ilości nowych użytkowników bukmacher lubi uszczknąć sobie co nieco z marży na kursie, po prostu ją podnosząc. 

Obstawianie u zagranicznych bukmacherów

Jest to o tyle niebezpieczne, ponieważ nie tylko ryzykujemy, że stracimy dostęp do konta lub nie zapłacą nam po wygraniu kuponu, ale dodatkowo (jeśli firma działa nielegalnie) możemy napotkać problemy prawne. Jest to bardzo niebezpieczny błąd popełniany przez nieuważnych graczy, czyli po prostu stawianie na nielegalne firmy.

Bezgraniczne ufanie ,,pewniakom”

Nawet najlepsi, co typują mają czasem tyle nieszczęścia, że kupon będzie nietrafiony, ale nawet oni zdają sobie sprawę, że nie są doskonali. Warto o tym pamiętać. W przeciwnym razie wkrótce będziesz rozczarowany. Warto jest również przestrzegać się przed wejściem na te witryny internetowe, które codziennie zapewniają depozyty VIP i wskazówki dotyczące płatności. Zazwyczaj tego typu portale chcą jedynie wyciągnąć pieniądze i same korzystają z ogólnodostępnych stron internetowych – czy to w Polsce, czy za granicą. Obstawienie zakładu w ten sposób to świetny sposób na stracenie naszych pieniędzy, dlatego też, uważaj na to co robisz!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *