Twój doradca w zakładach sportowych

Bukmacherzy Online

Jak obstawiać meczyki, aby wygrać w zakładach?

Wiele osób szuka metody jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. Rozczaruję jednak tych, którzy szukają sposobu na stuprocentowe szanse na obstawianie meczyków u bukmachera. Takiego nie niestety ma. Są jednak pewne systemy grania, które pomagają nam wygrywać.

obstawianie meczów u bukmachera

Jak obstawiać mecze u bukmachera?

Jeśli to twój pierwszy raz, kiedy obstawiasz u bukmachera, to musisz wiedzieć, że nie wygrasz wielkich sum na samym początku. To jest niemożliwe. Podchodząc do bukmacherki należy pamiętać też, że nie ma czegoś takiego jak „pewniak”, dlatego nie warto stawiać wszystkiego na jeden kupon na samym starcie. Ważne jest też, by obstawiać zakłady pojedynczo. Czemu? 

Łatwiej jest nam przewidzieć jedno zdarzenie niż kilka. Nie warto także obstawiać wielu dyscyplin. Najlepiej skupić się na jednej, dwóch dyscyplinach, ponieważ łatwiej będzie Ci uzyskać odpowiednią wiedzę, którą następnie będziesz mógł wykorzystać. Najważniejsze jest jednak żeby analizować spotkania, które chcesz obstawić.

Analiza bukmacherska bardzo ważna

Jak już zostało wspomniane, nie ma pewniaków, więc sprawdzanie statystyk jest bardzo ważnym elementem obstawiania. Na wygrane danego zespołu lub zawodnika zawsze wpływa wiele różnych czynników takich jak forma, poprzednie występy, które mają wpływ na aktualną mentalność, ale także w przypadku niektórych sportów na takie rzeczy jak rodzaj nawierzchni czy miejsce rozgrywania meczu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Nie powinieneś stawiać dużych kwot na początku sezonu. Okres po przerwie zawsze jest pewnego rodzaju niewiadomą. Dochodzi do transferów, zmian w składach, są okresy przygotowawcze, a to wszystko ma wpływ na formę zespołu. Tak samo jest też w sportach indywidualnych.
Inną ważną rzeczą jest to, że mecze się różnią. Piłkarze grają zarówno w ligach, jak i reprezentacji. Wielu będzie bardziej zależeć na rozgrywkach ligowych, które są bardziej popularne. Tak samo jest na przykład z tenisem. Niektórzy zawodnicy odpuszczają sobie mniejsze turnieje, aby lepiej przygotować się na wielkim szlemie.

Intuicja > Kursy

Przeprowadź eksperyment. Zasłoń kursy i zastanów się na kogo postawić. Gdy już będziesz pewien, odkryj je ponownie. Zasugerowałeś się nimi, gdy je zobaczyłeś, prawda? Warto obserwować kursy u kilku bukmacherów, sprawdzać, czy są podobne. Jeśli u kogoś są wyższe, może to być tzw. Value Betting, czyli błąd bukmachera, a to jest świetną okazją, by wygrać.

Musisz pamiętać też, że niektóre drużyny nie zawsze będą chciały wygrać. Zdarzają się, że będzie wygodniej im zremisować np. by uniknąć niewygodnego rywala. Dobrze jest także odwiedzać strony i blogi dotyczące danej dyscypliny, na których są też typy bukmacherskie i porady jak obstawiać mecze. Często ich twórcy lub użytkownicy tworzą analizy bądź prezentują statystyki. Nie zawsze jednak należy sugerować się opiniami innych. Jeśli wszyscy mówią Ci, że wygra drużyna x, a z twojej analizy wynika inaczej, to się jej trzymaj.

Biorąc do serca powyższe rady, twoje szanse na wygraną wzrosną. Jeśli możemy poradzić coś jeszcze, to nigdy nie należy stawiać na jednym kuponie dużej ilości zakładów. Mimo że kurs rośnie za każdym razem, gdy dodasz nowe wydarzenie, to prawdopodobieństwo wygranej maleje znacznie szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *