Twój doradca w zakładach sportowych

Bukmacherzy Online

Mecze na żywo w telefonie – czy to jest możliwe?

Świat bardzo mocno poszedł w ostatnim czasie do przodu – można to zauważyć także uwzględniając branżę zakładów bukmacherskich. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu ludzie mogli obstawiać wyłącznie w punktach stacjonarnych. Teraz możliwości jest o wiele więcej. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby grać poprzez internet. Co ciekawe, Klienci mogą również oglądać potyczki… na ekranie swojego telefonu. Co trzeba zrobić, aby to było możliwe? Czy jednocześnie można obstawiać takie spotkania?

mecze na żywo przez telefon

Bukmacherzy coraz bardziej otwarci na potrzeby Klientów

Nie brakuje popytu na tego typu usługi. Nic więc dziwnego, że na naszym rynku jest coraz więcej legalnie działających bukmacherów, którzy spełniają wszystkie przepisy i otrzymali licencje od Ministerstwa Finansów. Duża rywalizacja sprawia, że właściciele tych firm hazardowych muszą stale udoskonalać swoje usługi. W innym wypadku nie mogą liczyć na odpowiednio dużą liczbę użytkowników, którzy po prostu cały czas szukają najlepszych dla siebie rozwiązań.

kody bonusowe 2019

„Oglądanie meczu i jednoczesne obstawianie tego co się dzieje na ekranie monitora to zupełnie inny wymiar zakładów portowych, polecam niezdecydowanym” – eksperty.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że transmisje są świetnie dostosowane na urządzenia mobilne. Dzięki temu można je śledzić na przykład w przerwie między lekcjami czy wykładami, a także jadąc komunikacją miejską – wszystko już tak naprawdę zależy od Was samych.

Co zrobić, aby oglądać mecze na żywo w telefonie?

Jakie są wymagania w tym temacie? Pamiętajcie, że przeważnie mecze na żywo w telefonie mogą oglądać osoby, które zarejestrowały się już u danego bukmachera. Warto zatem wybrać firmy bukmacherskie, które mają doświadczenie na rynku i pozytywne opinie od klientów. Co jeszcze trzeba wziąć pod uwagę? Między innymi warunki dotyczące bonusu powitalnego. Takimi bukmacherami na pewno są Forbet i Fortuna. Tam legalnie i za darmo obejrzysz mecze na żywo przez telefon i odbierzesz dodatkowo darmowy bonus bez depozytu.

„Oglądam darmowe meczyki w Fortunie, podczas rejestracji u bukmachera po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE otrzymałem jeszcze większy bonus. Teraz w Fortunie mecze na żywo są w jakości HD” – typer z forum.

Pamiętajcie bowiem, że to prosty sposób na to, aby bez większego wysiłku powiększyć stan swojego konta. Samo oglądanie transmisji jest darmowe. To oznacza, że nic nie jest pobierane z Waszego konta. Można zatem powiedzieć, że w pewnym sensie macie darmową telewizję sportową! Są jednak bukmacherzy, którzy wymagają, aby saldo było dodatnie. 

Tego typu informacje warto sprawdzić w regulaminie lub wchodząc na czat live. Dzięki temu dowiecie się bowiem, który bukmacher w tym aspekcie ma po prostu najlepsze warunki.

Czy można obstawiać mecze na żywo?

Coraz popularniejsze opcją, szczególnie wśród młodych graczy, jest gra live. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie oglądać mecze na żywo w telefonie i je obstawiać. Widzicie, że dana drużyna odważnie atakuje i jest blisko zdobycia gola? 

W takim razie możecie postawić, że następna bramka padnie łupem właśnie tego klubu itd. Nie da się ukryć, że taki sposób gry gwarantuje emocje na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *