Z jakiego powodu coraz więcej graczy korzysta z for bukmacherskich?

Fora internetowe same w sobie powoli odchodzą w niebyt, ponieważ są wypychane przez nowsze środki komunikacji w internecie takie jak facebook. Jednakże fora z dobrą reputacją oraz aktywnymi użytkownikami nadal dobrze sobie radzą. Mimo to, wielu graczy nadal nie wie, dlaczego warto jest korzystać z for bukmacherskich!

Z jakiego powodu coraz więcej graczy korzysta z for bukmacherskich?

Czy są one w ogóle są warte uwagi?

Nawet najlepszy gracz zakładów bukmacherskich musi się wymieniać informacjami z innymi typerami, bo sam nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko. Dla początkującego gracza, takie fora mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu z nich wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie, a co dopiero wygrywać zakłady pod rząd. Ale oprócz warstwy dla ,,zwykłych śmiertelników” istnieje również opcja dla ,,wybranych”. Chodzi nam tutaj o fora zamknięte.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Dlaczego nie warto łamać zasad?

Łamanie zasad obowiązujących na forum, bądź obrażanie jego uczestników zazwyczaj kończy się usunięciem takiej osoby z forum. Jeśli chodzi o fora zamknięte, to dyscyplina jest jeszcze bardziej surowsza. A jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to pamiętajcie aby zawsze wybierać legalnych bukmacherów. Przepraszamy za tą małą wstawkę, już wracamy do tematu. Zazwyczaj zdarza się tak, że przy usunięciu ,,toksycznego” gracza, administratorzy bądź moderatorzy powiadamiają zaprzyjaźnione fora o takowym użytkowniku, aby jeszcze bardziej utrudnić mu powrót ,,na salony”. Każdy z graczy, który chce dostać się do grupy zamkniętej na forum prezentuje swoją osobę, mocne strony, jak gra etc. W stosunku do nowych graczy panuje zasada nieufności. Gracz musi najpierw wykazać się tym, że można mieć do niego zaufanie, inaczej nigdy nie zdobędzie poważania wśród rówieśników.

Fora tylko dla wybranych

W ukrytych działach na forach bukmacherskich starczy tylko miejsca dla wybranych. Fora zamknięte skupiają wyłącznie najlepszych graczy, regularnie wygrywających z bukmacherami. Są to miejsca hermetyczne, tutaj nie trafiają pierwsi lepsi typerzy typu „Molibdenowy Mateusz” który ma za sobą swoje pierwsze dwa typy (oczywiście jest to tylko przykład, nie chcemy tutaj nikogo obrażać), ale wyłącznie znani gracze, o wyrobionej renomie.

Zamknięte działy forum przypominają oddziały zamknięte w ,,psychiatryku” (nie, nie dlatego że gracze są niespełna rozumu), ale co zabawne trudniej jest się na takie działy dostać, niż wydostać. Jak zostać członkiem forów zamkniętych? Najłatwiejszym sposobem jest oczywiście zostanie poleconym przez znajomego gracza, który już znajduje się na takowym forum. Ale jak to wiadomo z poleceniem bywa, za polecanego odpowiedzialność bierze osoba, która go poleciła. Drugim sposobem jest wyrobienie sobie renomy na forach otwartych, choć jest to dość trudne, oraz czasami wymaga miesięcy jak nie lat przygotowywania się do tego, aby typować wygrane zakłady pod rząd.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Bukmacher internetowy w Polsce musi graczom oferować świetne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Kody promocyjne

Back to top button